Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal utazásnál az árak...

Vonattal utazásnál az árak hogy vannak?

Figyelt kérdés
Vonattal utazok nem soká, 2x át kell szálnom, csak azt nem értem, hogy a neten ha nézem a vonatokat, 1 vonat 2x is kivan írva, ugyan az idő, meg minden, csak egyik drágább pl 500 forinttal kb, és azért mert egyikre 1 másikra 3 pótjegyet/helyjegyet ír, és ez mitől függ? már mint ez nem az első meg másod osztály miatt van két ár, hanem még azon felül

2013. júl. 16. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan vonatok, aminek első része IC, második része gyorsvonat.
2013. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 16. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A vonatnemek közül tetszőleges mennyiségűt kapcsolhatnak össze: [link]


A leggyakoribb a gyorsvonat+IC, de van olyan vonat, amiben három különböző minőségű és árú vonatrész is van. Ha megírod, hogy honnan hova szeretnél utazni, mondok konkrétumokat is

2013. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már meglett köszi :) csak nem tudtam miért van 1 meg miért 3 pótjegy valahol, de most már értem :D
2013. júl. 17. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!