Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minden Intercityn van wifi?

Minden Intercityn van wifi?

Figyelt kérdés

pontosabban a Bp-Szolnok-Nyh vonalon közlekedők érdekelnének


mert ha nincs, akkor nem költök ilyen luxusdolgokra


2013. júl. 18. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb kocsin már van. Nem mindegyiken, de már ritka amin nincs.
2013. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs mindegyiken,azon a vonalon óránként/félóránként mennek az IC-k és nagyon kevés amelyiken van.


Pontosabban amelyiken van az a nyugatiból 14.23-kor induló VÉRCSE IC ,vissza pedig a DÉLIBÁB és a RÓZSA IC-ken van.


Ja,még van a BIHAR IC-N is,de az nem megy el Nyíregyházáig,hanem Püspökladánynál elkanyarodik Nagyvárad felé.

2013. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van pár amelyiken nincs wifi, de ez lutri mert van amelyiket látja a telefonod vagy laptopod vagy bármi ami fogja de megint más téma hogy csak a szervert látja-e vagy működik is rajta a net.

Én ugyanezen utaztam már csak Szolnokig mentem, és mivel ez gyorsabb volt így ezzel mentem, akkor hallottam hogy van rajta wifi így bekapcsoltam a laptopomat de net nem működött már rajta csak a szerver mármint a router kapcsolat volt meg.

Visszafele meg volt wifi tudtam is netezni igaz nem volt valami gyors még 1 megás sem volt de emailre, facebookra tökéletes volt.

2013. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, asszem jó lesz a személyvonat :D
2013. júl. 18. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
akár van wifi, akár nincs én az IC-t választanám. kényelmesebb, biztonságosabb, tisztább, gyorsabb.
2013. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy kényelmesebb, tisztább, gyorsabb, azt nem vitatom (igaz, utóbbi számomra nem különösebben fontos szempont), de még sosem ért semmi attrocitás, pedig elég gyakran utazom gyorssal vagy személlyel :)
2013. júl. 18. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel Bp-Nyíregyháza között az alternatívád a szintén pótjegyköteles sebesvonat, nem hiszem, hogy érdemes azon a 2-300 forinton spórolni. Persze nyilván a te döntésed.
2013. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerencsére van átszállás nélküli személyvonat is, amit Orbánék még nem sarcoltak meg :D ha visszautat is figyeljük, az már 1000 ft spórolás, ami azért még jól jöhet (nekem legalábbis)
2013. júl. 18. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a belföldi, magyar kocsikból kiállított IC-ken szinte biztos hogy van WIFI :) 1. osztályon általában konnektor is, 2. osztályon még nem mindig. Ha elővételben veszed a jegyed, csak 180 Forinttal drágább az IC, mint a sebes, úgyhogy szerintem nem kérdés, hogy melyiket érdemes választani (a személyvonat szerintem nem érdemi alternatíva)
2013. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azon a vonalon pont nem szokott lenni.
2013. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!