Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest 14. kerület Fogarasi...

I hate this world kérdése:

Budapest 14. kerület Fogarasi út & Buzogány utca és környéke biztonságos?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Oda járnék suliba (BGF-PSZK)
2013. júl. 22. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Kellemes kis családi házas környék, nincs vele gond.


Ott a közelben a Tesco melletti rész, a Tábornok utca, Várna utca környéke gázos, ott elég sok a dakota.

2013. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


A két útvonal között szerinted melyik biztonságosabb?


1. útvonal:

Csepel (XXI. ker) Határ utcától 151-es busszal Liget térig, onnan 2 perc séta, 3-as villamos Pongrátz Gergely tér, 5 perc séta (Nagy Lajos Király útja, Fogarasi út, Bagolyvár utca, Buzogány utca)


2. útvonal:

Csepel Határ utcától 151-es vagy 71-es busszal Szent Imre térig, onnan H7-es hévvel Közvágóhíd, 2 perc gyaloglás, 1-es villamos Puskás Ferenc stadion, 80-as trolibusz a Róna utcáig, és 2 perc séta (Fogarasi út, Kopja utca, Buzogány utca)

2013. júl. 22. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2. nekem szimpatikusabb. Sokat jártam ki a Csepel Művekbe dolgozni, a HÉV-en és az 1-es villamoson is mindig sokan voltak.


Az első sem rossz, de a Lihet tér és környéke sem a legjobb, bár azért a mai világban még egy elit környéken is megölhetnek, így ebből a szempontból irreleváns.


Én a HÉV - 1 vili kombót választanám. Amúgy a 80-as troli csak este és hétvégén jár, többi időben 80A megy Csertő parkig, de neekd ugyanaz a kettő. És ehetsz 130-as busszal is, ugyanonnan megy ugyanott tesz le ahol a 80(A).

2013. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elég sokat járok a Tábornok utca környékén, de cigót még sosem láttam :D Pedig éjjel is voltam arra gyakran.

A kérdező által említett területek pedig szerintem teljesen jók.

2013. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BGF környéke normális, egyáltalán nem gázos, az útvonalak közül pedig mindegy, válaszd azt, amelyik rövidebb
2013. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!