Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest 10. kerület- Élessaro...

Budapest 10. kerület- Élessarok biztonságos környék?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 07:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
13%
Nem ismerem, de a 10 ker az elég....
2013. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen sétálnék sötédedés után arra. Ott megy a vonat, villamos, autók, zajos, büds, romás.
2013. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
A váci utcán is kirabolhatnak ,meg a 8 kerbe is. Én csak a belvárosban szeretek lakni.
2013. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Az élessaroktól nem messze jártam gimnáziumba és rendszeresen arra megyek haza, ha éjszakaizom. A belvárosban vannak rosszabb környékek.

Az utak katasztrofálisak... kb tönkre teszik az autókat... és most épp buszsávot építenek ki, szóval hangos.

A 28-as villamos tud elég érdekes embereket szállítani mivel végig megy a József városi piac mellett. a 37es villamoson is volt már hogy féltem, de inkább csak az Orczy tér közelében.

Vártam már éjszakait azon a környéken, elég kihalt volt. Sétáltam nem egyszer azon a szakaszon éjjel-nappal éveken keresztül, soha semmi nem történt. A sörgyárból jövő szagot meg lehet szokni.

Nem a legbarátságosabb környék, és nem is a legszebb, de egyáltalán nem vészes. Ha alapból kötekedni szoktak veled, akkor itt is fognak, ahogy bárhol máshol. A vonatok hangosak és állandóan mennek az autók, ami miatt büdös van. Vezetés szempontjából érdekes környék... elég sok baleset szokott történni, inkább csak összecsúszások mint komolyabbak, de az azért rendszeres.

Jobb környék volt, mint a 8. kerület Baross utcai része.

2013. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Én ott lakom és szeretem! Immár több mint 6 éve! És Kőbánya-Városközpont a legszebb rész a Kőbányában!

Nem igaz, hogy veszélyes a 10.kerület, inkább lehanyagolt, ipartelep volt, most üresen állnak a gyárak, üzemek, ezért félelmetesnek tűnnek. Jó lenne újra beüzemelni őket, és munkalehetőség az embereknek is!

Józsefvárosi kínai piacot le fogják bontani és építeni fognak oda valami sportcsarnokot. Már elindult az a folyamat, hogy lebontanak valamit és helyére építenek valamit, tehát beindult a fejlődés, igaz lassan, de legalább elkezdődött.

Mindenhol vannak cigók, sajnos. Eddig nem kötöttek belénk, nem is találkozom velük errefelé.

8.kerületben dolgozom, és elég gáz ez a környék, nagyon büdös, piszkos, lepukkadt, még sorolhatnám. Erre mondjuk inkább, hogy veszélyes Nyócker, mint a 10.kerület.

A 28-37-es vili sajnos nem tiszta, fura emberek utaznak benne,inkább este felé. Napközben nem nagyon.

Én mindig Örs vezér tere felé szoktam menni 3-62es vilivel, nagyon jó, hogy közel van Árkád, meg metró, satöbbi, közlekedés szempontjából nagyon jó. Fél óra alatt eljutok bárhová!

2013. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Hogy biztonságos e? Szerintem igen. De végülis mindegy, mert sehol nem biztonságos, még a csendes vidék sem...
2013. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 saveme ***** válasza:
88%
Én is Kőbanyán éldegélek az egyik panelban már kb 2 éve. Én is rendszeresen sétálok éjszaka, és nem veszélyes környék. Persze zajos, és poros, de az éles saroktól kifelé pl. már a természet illatát is lehet érezni. A lopásról nem tudok nyilatkozni, de erőszak szempontjából mondom. (mondjuk hímnemű vagyok, és nem szoktam félni sehol) A zsernyákok elég sokat járőröznek, nem lehet nagyon randalírozni, volt hogy majdnem engem is igazoltattak, pedig csak imádkoztam magamban sétálva. Kulcs az, hogy ne féljen az ember, mert az kisugárzik, és vonzza a bajt. Úgyis Isten véd meg. Mindenkinél van egy erősebb, egy jobban karatézó, egy ügyesebb késelő. Ezek nem adnak védelmet, csak a hit.
2013. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz, a hitbe meg bele lehet szarni, attól h vki hisz benne és úgy érzi h segít neki vmi természetfeletti erő attól még nem biztos h másoknak is, sőt...
2013. júl. 19. 17:09
 9/12 saveme ***** válasza:
27%

Kérdezőnek:

Adja Isten, hogy találkozz vele és az erejével. Utána nem is fognak tudni lebeszélni arról, hogy valóság, tehát hihető. Aki nem hisz, annak sajna az egész olyan mint a kínai, mert nem lehet ezt iskolában tanulni, se megvenni valakitől.

2013. júl. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kösz, de már próbálkoztam vele, rosszabb letta helyzetem mióta templomba jártam, mint előtte.

Nem akarok neked rosszat, mert nem ismerlek, de kívánom, hogy vmikor fuss bele egy cigánybandába (a jobbik fajtából), akik megakarnak késelni és nyomd nekik a rizsát a hitről, erre ők kérjenek bocsánatot és menjenek el...

2013. júl. 20. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!