Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan jegy a vonaton hogy...

Van olyan jegy a vonaton hogy "oda-vissza" jegy? Győrből Budapest Keletibe szeretnék elmenni,1 napra, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egy napra Győrből, Budapest Keletibe, de ha oda-vissza nézem az utat 4 ezer forintba kerülne körülbelül. Létezik e ilyen kedvezményes jegy ami oda és vissza útra is szól? Nem bérlet hanem csak egy jegy.
2013. aug. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Van oda-vissza jegy (menettérti vagy retúr) de kedvezmény nincs rá emiatt. Csak nem kell 2x sorban állnod.
2013. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, retúrjegynek hívják, vagy menettérti, magyarul.


Nem tudom viszont, hogy milyen kedvezményesre gondolsz, ugyananyi egyben megvenni, mint külön.

Ha valamilyen kedvezményre egyébként is jogosult vagy, akkor azt persze itt is érvényesítheted.

2013. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ugyanannyi
2013. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tanuló vagy, akkor csak 1260 Ft a jegy 2. osztályon személyvonattal. A Menettérti ennek a duplája 2520 Ft.
2013. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az üzenet küldője: Balukah

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 15:42

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Van olyan jegy a vonaton hogy "oda-vissza" jegy? Győrből Budapest Keletibe szeretnék elmenni,1 napra, létezik ilyen?

"Ha tanuló vagy, akkor csak 1260 Ft a jegy 2. osztályon személyvonattal. A Menettérti ennek a duplája 2520 Ft."

Az üzenet témája: Szia, a jegyel kapcsolatban kérdeznék

Az üzenet szövege: 1260 a jegy odafele meg visszafele is? És még azt kérdezni hogy ha én veszek egy ilyen menettéri jegyet akkor az hogy szól? egy időpontra vagy egész napra egy útvonalon? Igen én tanuló vagyok 15 éves leszek, lány miatt szeretnék egyébként menni :D


Ugyanolyan messze van Győr Bp-től, mint Bp. Győrtől?


Ha jól tudom akkora távolságon már 30 napig érvényes visszaútra a jegy.


Ne pinázz ha még az odajutás is gondot okoz!

2013. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!