Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi az hogy a vonaton a kalauz...

Mi az hogy a vonaton a kalauz beül a vezetőhöz (Bzmotokra célzok) útközbe?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vonattal utaztam és 4 megállóig nem jött a kalauz csak a végállomáson jött ki a fülkéből. Tehát ingyen utaztam mert olyan állomáson szálltam fel ahol nincs jegykiadás.

2013. aug. 4. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Örülj neki!!
2013. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emberből van, melege van, unatkozott stb.
2013. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha a buszoztál volna és ott beszélgetnek az gázosabb.Amúgy nem értelek,most az a baj,hogy nem húzott le rólad X összeget?
2013. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ferikém, ne mondd már, hogy Te még egyszer sem pihentél meg munka közben?
2013. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó de a végállomáson 1 órát áll.
2013. aug. 4. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Én megértem a kérdezőt, az ilyen VJV-t ki kell dobni az utcára, nem való neki a jó kis vasutas fizetés, így is sok más ember is szeretne VJV lenni, én már csak tudom, sokszor tőlem kérnek tanácsot, akik kalauzok szeretnének lenni...
2013. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan én is örülök, ha emiatt megúszom a jegyváltást, de azért alapvetően felbasz, ha valaki nem végzi rendesen a munkáját. Ha ez még az adómat is viszi - márpedig a lusta kalauz bizony csak növelgeti a maga szerény módján az állami tulajdonú Start kasszájában tátongó rést - akkor az ilyennek tényleg nem való e hivatás.
2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 10 deka farhát ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nem működött a motorkocsin a vonatbefolyásoló berendezés. Ilyenkor előírás, hogy a vezető jegyvizsgálónak a mozdonyvezető mellett figyelő szolgálatot kell ellátnia (a vonatbefolyásoló berendezést a vezető jegyvizsgáló két szeme helyettesíti).
2013. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!