Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan zajlik a bkv büntetés,...

Hogyan zajlik a bkv büntetés, hogy lehet megúszni?

Figyelt kérdés
Minden apró kis részlet érdekelne a bkv büntetéssel és blicceléssel kapcsolatban. Minden értelmes hozzászólás jól jöhet. Írjatok nyugodtan ami a témával kapcsolatos. Fontos lenne.

2013. aug. 8. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Úgy lehet megúszni, hogy fizetsz a szolgáltatásért, amit igénybe veszel. Úgy is meg lehet úszni, hogy nem veszed igénybe a szolgáltatást.
2013. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is az a legjobb megoldás amit az első válaszoló írt. Tudom, okos és nyomorék vagyok.
2013. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Abba gondolj bele kedves kérdező, hogy mi lenne, ha anyukád prosti lenne. Végigmenne rajta a fél város és csak a harmada fizetne, szerinted lenne pénz hónap végén vacsorára? :D
2013. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha a blicceléshez elég tökösnek érzed magad, akkor vállald azért is a felelősséget, hogy néha bizony becsúszhat büntetés is.
2013. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Állj a cigányokhoz a busz hátuljába.Oda biztos nem mennek ellenőrizni.
2013. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem azt kérdtem hogy mindenki játsza a jótündért. nektek legyen olyan mind1 hogy veszek bérlete vagy nem. maga a téma érdekel, arról kértem véleményeket, sztorikat, eseteket stb a valóságról - az értelmes válaszadóknak köszönöm, a többieknek meg üzenem hogy van bérletem !!
2013. aug. 9. 00:33
 7/10 anonim válasza:
31%
1. megmondod h nincs nálad irat. ilyenkor jön a fenyegetés h rendőr. megmondod hívják te addig lelépsz mert nem tarthat fel, ha mégis megvárod a rendőrt és feljelented. 2. már megbüntettek 5évig nem veszed át a levelet akkor annyi.
2013. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
nincs semmiféle trükk. bliccelj, aztán fizess, ha elkapnak. nem büszkeségként mondom, általában 1 vonaljegyet használok 2 hónapig is. 1x büntettek meg, befizettem, kész. 10x-ét leutaztam. ha megbüntetnek ne keresd a kiskapukat, hanem fizesd be, és kész...mert az már tényleg pofátlanság, ugyanis ahogy itt írták, ha blicceléshez elég tökös vagy, akkor utánna emelt fővel vállald, ha elkapnak, benne van. gyávaság, ha a büntetést is meg akarod úszni, az utazásért nem fizetés az csak spórolás. nem kell leértékelni, én nem dicsekedésként mondom, de őszinte vagyok.
2013. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire csóró vagy, ásd el magad inkább
2013. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak is utánnad. CSÖG !!!
2013. szept. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!