Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan oldal, ahol PONTOSAN...

Van olyan oldal, ahol PONTOSAN fel vannak tüntetve a busz közlekedésének időpontjai?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam úgy, hogy ami a neten ki volt írva, az a valóságba nem jött... Ez idáig ezen az oldalon néztem: [link]


(távolsági járta menetrendjére lenne szükségem, nem pesti vagyok!)


2013. aug. 10. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oldal jól írja, a buszok nem közlekednek pontosan.
2013. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a hivatalos menetrend, de néha valóban nem tükrözi a valóságot. Néha ugyanis a helyi szokásokat nem mutatja az online menetrend: lehet, hogy egy faluban más sorrendben érint megállókat a busz, mint az fel van tüntetve (pl. Ráckeve-Makád-Lórév útvonalon az utóbbi faluban). Lehet, hogy egy busz nem tér be valamelyik megállóhoz, mert nem szokott ott utas lenni (pl. Felsőpakonyban van ilyen). De olyan is van, hogy ugyan jön a busz, de mondjuk a jelzett megálló szemközti vagy mellékutcabeli párjából startol el. És akkor még nem is beszéltünk a kutya közönséges késésekről.
2013. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamiért a Volános sofőrök ilyen lazán veszik a dolgokat. Pesten az ilyenek miatt már népfelkelés lenne.
2013. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nana, azért időnként Pesten is találkozok én cifraságokkal, főleg tervezett (!) pótlások idején: egyik sofőr megáll az x megállóban, a másik úgy tudja, az nem is megállója annak a pótlóbusznak, aztán döntsd el... De az is tipikus, hogy egy-egy végállomáson menetrend szerint két helyen is megáll a busz (mert nagy csomópontról van szó), de már az első megállónál leterel mindenki a fosőr a buszról, mondván, ez a végállomás. Persze nekem ilyenkor nem teher az a 100 méter séta, de van, akinek számít, pl. mert csomagokkal van, vagy fáj a lába, vagy fáj az élete.
2013. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: a neten fel volt tüntetve a busz, viszont a megállóba a menetrenden nem. De köszi az eddigi válaszokat!
2013. aug. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!