Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Busz oldalába berakhatom a...

Busz oldalába berakhatom a bmx et?

Figyelt kérdés
nagyonjólenne ha igen..

2012. aug. 22. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én csak ennyit találtam a csomagszállításról, volán buszos oldalról. De ha alacsony padlóssal mész, szerintem beférne a mozgáskorlátozottaknak fenntartott helyre is, de azt nem tudom mit szólnak hozzá. Meg kell kérdezni a sofőrt, van e rá lehetőség. Más típusú buszba csomagtartóba be kell férnie és végülis ha úgy vesszük megfelel a kritériumnak, nem olyan hatalmas méretű egy bmx.


Itt egy részlet a linkből, a lényeg:


"Ha az autóbusz poggyászterében vagy az egyéb, az útipoggyászok továbbítására szolgáló helyen elhelyezhető, mérethatárokra való tekintet nélkül és ha a következőkben más rendelkezés nincs, csomagolatlanul is, útipoggyászként feladható még:

sífelszerelés, szánkó, továbbá szétszedhető és összerakható vászon- vagy gumicsónak és azok alkatrészei,

rokkantkocsi, összecsukható nyugszék, nyugágy,

gyermekkocsi,

összecsukható kerékpár,

dobozba, tokba vagy más göngyölegekbe csomagolt hangszer,

koszorú."

2012. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jaja ezen gondolkozok hogy akkor most okés e lenne :/ egy 20,6" os bmx vázról beszélünk nem legnagyobb csak valahoggy jólenne hazavinni
2012. aug. 22. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány km-t utazol hazáig vele?
2012. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elfér minden további nélkül, de szerintem ha nem akkor fel is viheted, csak meg kell dumálni a sofőrrel, láttam már 107centis plazmatévét is távolsági buszon.
2012. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Berakhatod, csak ne full koszosan, mocskosan, előtte tisztítsd le vagy valami védőfóliát húzz a kerekekre, ha csak váz, akkor meg mindegy.
2012. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


ÉLŐÁLLAT, KERÉKPÁR ÉS POGGYÁSZSZÁLLÍTÁSRA VONATKOZÓ KÉRDÉSEK


Szállíthatok-e kerékpárt az autóbuszon?


Kizárólag összecsukható kerékpárt útipoggyászként az autóbusz csomagtartójában elhelyezve lehet szállítani.


BMX nem összecsukható kerékpár ,szóval ezért a válasz az hogy nem ( de ha ismered a sofőrt vele kell beszélni hátha megengedi )

2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sofőrön múlik az egész, de egy 500-asért általában mindent vihetsz.

Nekem volt olyan hogy biciklivel mentem, megáll a busz, ismerem a sofőrt, elviszlek pattanj fel, biciklit meg tedd a csuklóba, igaz a buszon kb. 3-man voltak csak.

2012. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

venném bmx et székesfehérváron, és Várpalotára haza akarom hozni, persze akitöl veszem szitne karc sincs a bmx en!

igen sok mulik a busszsoförön és ettől félek..

2012. aug. 22. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
A bicikliváz nem minősül kerékpárnak, szóval szerintem az a biztos, ha leszeded róla a kereket (5 perces művelet, bárhol elvégezhető), azokat meg egy táskában vagy szatyorban mellé rakod, így amúgy akárhol szállíthatod, tömegközlekedésen is, nem köthetnek bele.
2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, akkor ne a távolságin próbálkozz hanem a sima volános csuklóson, sokon van rendes sofőr, tuti összejön, nem is nagy távolság.


Mondanám hogy átdoblak, de nincs rá időm, meg most a kocsi is szét van döntve mert találtam pár dolgot ami nem tetszik.

2012. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!