Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kérhetem a kalauztól a vonaton...

Kérhetem a kalauztól a vonaton ezt a fajta jegyet?

Figyelt kérdés
Utána néztem a menetrendek.hu oldalon hogy milyen jegyet lehet váltani és mennyibe kerül. 21 éves vagyok már nem diák és van egy olyan hogy 26 éven aluliaknak péntek-vasárnap. Ez esetben én kérhetem ezt a fajta jegyet ha vasárnap veszem ezt igénybe? Jobbnak látom ezt mint egy egész felnőtt jegyet kiváltani mert ez vmivel olcsóbb a 26 éven aluli jegy.
2013. aug. 17. 06:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A pénztárnál kérd, ne a kalauztól. Ő pótdíjat fog felszámítani.
2013. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mohácsról megyek Pécsre, Mohácson nincs pénztár ott a kalauztól kell megvenni. Visszafelé már nem mert Pécsen meg van pénztár. De a kérdésem az hogy kérhetem-e a 26 éven aluli jegyet ha az péntektől vasárnapig szól? 21 éves vagyok és vasárnap vagy is holnap mennék fel. Valamivel olcsóbb mintha egész jegyet kérnék vagy busszal mennék fel ugyanúgy felnőtt jegyet kérve.
2013. aug. 17. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ez milyen kérdés?

Teljesíted a feltételeket? Igen.

Akkor mégis miért ne lehetne kérni?

Vagy szerinted csak viccből írták ki a honlapra? :D

2013. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Pénteken 10-től vasárnap éjféléig,amennyiben még nem múltál el 26 év és ezt igazolvánnyal tudod bizonyítani.
2013. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez esetben kérhetem. Rendben. Csak biztos akartam lenni, nem tudom miért baj hogy megkérdeztem ezt. Azért köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 17. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze

Csak vidd magaddal a diákod (igazolvány)

2013. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vvagyis a személyid

(ha nem vagy már diák)

2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!