Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudnék kijutni?

Hogy tudnék kijutni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm már csak a holnapi nap folyamán lesz itt a "közelben",de nem tudok hozzá sehogy se kijutni.Nem tudom,hogy busz megy-e közvetlenül arra a településre,mert a buszmenetrendnél nem láttam.Autóval nem mehetek,mert még nincs meg a jogsim,és a szülők megint kilőve,mert ők meg nem is tudhatják meg ezt. Ötletek?
2013. aug. 19. 17:42
 1/7 anonim válasza:
Bicikli? Am biztos van busz érdeklődj a volánnál!
2013. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 haemorgen válasza:
Magyarországon eléggé sűrű a tömegközlekedés, annak ellenére, hogy mindenki szidja. Biztos vagyok benne, hogy ha a barátod nem valami tanyán lakik akkor van busz vagy vonat.
2013. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Drága! Ha esetleg megmondanád mi az a "közelben" jobban tudnék segíteni. Így ne várj sok segítséget! Max taxi, ha van pénzed, de nem egy olcsó mulatság. Busz pedig mindenhová megy.
2013. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A biciklire gondoltam én is,de azzal kb 3 óra hossza lenne,nagyon forgalmas úton.:S

De holnap megy busz szerintetek?

2013. aug. 19. 17:54
 5/7 A kérdező kommentje:
A közelben meg azt jelenti,hogy kb 25 km-re tőlem.
2013. aug. 19. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem írod le, hogy HOVA, addig nem fog tudni senki segíteni. Tőled 25 km-re, ez nem valami konkrét.
2013. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Basszus ez szánalmas öregem xD Ennyire titkos hogy hová mész? -.- ha nem írod le a település nevét így jártál. Nem vagyok gondolatolvasó....
2013. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!