Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy átlagos méretű gurulós...

Egy átlagos méretű gurulós bőröndöt felvihetek a távolsági buszra? (nem szívesen rakom be alulra a csomagtartóba)

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
pont azért van a csomagtartó, hogy a csomagok ott legyenek. fent az emberek, lent a csomagok.
2013. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

en 30km-t utazom csak, persze, hogy nem fogom a csomagtartoba tenni.

Attol fugg mennyit utazol. Ha 90km-t egy dugig levo buszon, akkor biztos nem.

2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Volán-társaság nem vállal felelősséget a csomagok biztonságáért, akár fent, akár lent szállítod. Az meg változó, hogy mely útvonalakon mennyire rizikós a csomagtartó használata. Volt már sofőr, aki külön megkérte az utasokat, hogy értékes dolgokat ne tegyenek be, máshol meg rá se bagóznak, hogy ki mit csinál ott, nem egyszer indult el már alattam nyitott csomagtartójú busz. Szóval igen sokmindentől függ. Nem ártana azt sem tudni, hogy te mit tartassz átlagos méretű gurulós bőröndnek - lábadhoz be tudod rakni? Nem tudnád lecserélni inkább válltáskára vagy hátizsákra (lehet, hogy szerencsésebb lenne)?
2013. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igen láttam még senkit, aki a bőröndöt felvitte volna, ha van a csomagtartóban hely. Szerintem fel sem engednék.
2013. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szóltak már érte, bár az egy sporttáska volt, 30km-es útra kb 3 álló emberrel. Bőven elfért mellettem. Ha nem, akkor berakom a lábam alá. Nehogymár alulra kelljen raknom :D
2013. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kevesen vannak a járaton és a buszvezető hozzájárul, felviheted és egy ülésre teheted (de ne dzsuvázd össze az ülést vagy a támlát, szóval esős időben irány a csomagtartó!).


De ha sokan vannak, akkor überparasztság felvinni, mert a folyosón kell hagynod a csomagot és mindenki át fog rajta esni, vészhelyzetben pedig pont a menekülési útvonal közepén képez akadályt.

2013. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!