Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sóstó vasútállomást miért nem...

Sóstó vasútállomást miért nem vonják ki a forgalomból?

Figyelt kérdés
A nyíregyháziak busszal mennek ki Sóstóra, ahogy az ország nyugatabbi részeiről érkező turisták többsége is. Az utasforgalom minimális, akárhányszor megáll ott a vonat, legfeljebb egy-két ember száll fel-le. Csak arra jó szerintem ez, hogy még növelje az amúgy sem túl gyors vonatok menetidejét. Jegykiadás, utastájékoztatás, hangosbemondás, semmi nincs...
2013. aug. 24. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a buszokkal kéne valamit csinálni.
2013. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát tény hogy sok létjogosultsága már nincs a megállóhelynek, és korábban már Császárszállás állomást is megszüntették.


Ráadásul elég messze is van az Állatkerttől is, kb fél óra lemenni ahogy láttam, busz meg közvetlenül oda visz az állomásról sokkal hamarabb.


De összességében sokat nem oszt nem szoroz a menetidőn.

2013. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ez eléggé félreérthető kérdés volt, mert én kapásból szabadi-sóstóra gondoltam, mert siófoki vagyok, de rengeteg sóstó nevű állomás, település van az országban, olyan mint a "szőlő" (pl siklós-szőlők).
2013. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: olyan vasútállomás, amelynek "Sóstó" a neve, tudtommal csak egy van az országban :)
2013. aug. 24. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyiból volt félreérthető a kérdés, hogy Sóstó nem állomás, hanem megállóhely. Csak a pontosság kedvéért.
2013. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne kössetek már annyira bele, ha valaki végigolvassa a kérdést akkor rájön úgyis hogy mire gondolt a kérdező.


Ez most olyan, hogy ismerős Hajdúdorogra is simán annyit mond hogy "dorog" ami így magában egy tök más város.


Amúgy tényleg Sóstó (megállóhely), bár én Nyíregyiként is összekevertem Sóstóhegy állomással.


Bár Sóstó megállóhely elég már a vadasparkhoz, és vonattal gyorsabb, és olcsóbb is mint a busz, plusz aki célirányosan megy, még le sem kell szállnia a vonatról. Igazából mondom max 5 perc ide vagy oda a menetidőben.

2013. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!