Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten az UV villamosokat...

Budapesten az UV villamosokat már kivonták a forgalomból?

Figyelt kérdés
Ha nem, hol járnak még?
2011. ápr. 14. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2006-ban.

Van egy szerelvény ami különlegesebb alkalmakkor szokott csalingászni, de azt ki kell fogni nagyon.

2011. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést 2007-ben vonták ki.
2011. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen:((
2011. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:-((((((((((((

Pedig én is nagyon szerettem őket.

És mik járnak helyettük?

2011. ápr. 15. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát vagy tátra vagy ganz ipari csuklós vagy hannoveri
2011. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ...he? kivonták az UV-kat??????? :O :( én ehez annyira nem értek! van a hannoveri, tátra, combino, és talán a hungaroplan, de a másikat egyszerűen UV-nak hívom! ipari ganz csuklós, uv, és tök ugyanojan!
2011. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hungaroplan sincs, azzal az életben nem utaztam, csak a szentendrei múzeumban láttam... :( Az UV-t én is nagyon imádtam, csak mire megszerettem a töm.köz.-t, addigra szépen ki is vonták őket a forgalomból. Lesz asszem Húsvét hétfőn, a 21-es villamos számbúcsúztatója alkalmából egy nosztalgiamenet:

[link]

(mielőtt a moderátorok eltávolítanák a válaszom, nem az én blogom, és nem akarok reklámozni semmit)

2011. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ICS meg az UV között van pár különbség, lévén az Ipari csuklós, az UV meg "szóló", bár így én nem láttam közlekedni, csak csatolva.
2011. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ICS még van :) a 41, 47vonalán szoktam vele utazni meg a 49-esen. Nem szeretem őket... :( Az UV nekem is hiányzik... Apukám azt mondta, hogy főleg a hangjuk miatt meg a lassúságuk miatt vonták be őket... meg már öregek voltak... :( Csak azt nemértem, hogy akkor az öreg, sz*r, mindjárt széteső buszokat miért nem vonják ki? Még le is robbannak... :/ Vagy a vonatokat... :O Mindegy... :D

Nem tudja valaki, mikor indul újabb ilyen Nosztalgia Villamos valahol? Ha nem is megyek vele, legalább fényképet akarok róla... :) :D

2011. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!