Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek arról, ha a...

Mi a véleményetek arról, ha a buszvezető bevágja az orrotok előtt az ajtót, amikor félóránként járnak és ki se tud állni sokáig a megállóból?

Figyelt kérdés
Budapesti szerződéses Nógrád Volános buszvezetők mind ilyen bunkók vagy csak ezen a járaton? Nem az első eset volt. Lehet, bombázó félpucér csajnak kinyitotta volna?
2009. okt. 31. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Fa*fej, nálam múltkor este 10kor csukta be az orrom előtt a barátom után az ajtót a 30-as busz sofőrje. A barátom szólt, hogy vegye már észre magát. Ha otthagyott volna a sofőr összeszedem magam, lefutom:D, és letépem a fejét.
2009. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És a találgatások elkerülése végett, nem tököltem, felszállt előttem és rögtön léptem is volna fel.
2009. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen már nálam is volt, hogy majdnem az orromra csukta az ajtót. Utána persze szidtam a drága felmenőit... Ha még 1x megpróbálja ezt komolyan mondom lerúgom a veséjét (na most azért túlzok).
2009. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ilyen esetekben 2 lehetőség van:

ha sikerül felszállni, akkor személyesen, kulturáltan meg kell neki mondani, hogy ezt jelezni fogom az illetékeseknek, és meg kell mondatni vele a busz rendszámát, melyet fel kell írni, és e-mailben, vagy telefonon jelezni az illetékesek felé (járat, időpont busz rendszáma) adatokkal + személyes adatokat (legalább nevet) célszerű megadni a hitelesség érdekében.

másik: amikor nem enged fel: akkor látványosan a szeme láttára kell a rendszámtáblát nézni, ha van toll, papír, akkor felírni és ugyanúgy jelenteni.

2009. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy éve vannak itt a nógrádosok, első perctől kezdve baj van velük, állandóan eltévedtek, koccant és nem állt meg, leesett valaki a lépcsőm fütyült rá, akkor állt meg, amikor már az utasok kiabáltak. Mostanában pedig sorozatban ezt az orrodra csapom az ajtót, annyira utálok dolgozni megy. Ezen a vonalon a BKV-s buszvezetők nem voltak soha ilyenek. Rendszám és időpont megvan.
2009. okt. 31. 22:53
 6/7 anonim válasza:
100%
Akkor ezeket az információkat a Nógrád Volán-nak kell elküldened, esetleg személyesen befáradnod ide: Budapest, XV. ker. Bogáncs u. 1-3., vagy felhívni ezen a telefonszámon: tel: 20/959-1602
2009. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. nov. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!