Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 61esen szombaton 21:00...

A 61esen szombaton 21:00 körül szokott ellenőr lenni a Budagyöngye és a Déli pályaudvar között?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Most tényleg: annyira sok az a 350 Ft egy akkora útért amikor a taxi is 480-ért áll ki, és 430 Ft egy liter benzin?

Nem igaz, hogy az a pénz fog hiányozni valahonnan!

2013. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sokáig vettem bérletet is. De amikor már egy pitiáner dolog miatt büntettek meg elgondolkoztam...

Megveszem nem kevés pénzért a bérletet és még meg is büntetnek? Ja és az ár szolgáltatás nem éppen arányos. Eléggé gyenge. Ezért veszek egy jegytömböt, és ha esetleg felszállna egy ellenőr akkor lyukasztok. Majd ha biztonságosabb, tisztább és korszerűbb járművek közlekednek akkor talán.

2013. aug. 30. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

A 61-esen pont szuper vilik közlekednek.


BTW a Combinon is bliccelnek. Ott vajon mi a mentség?

BTW2: Hogy vársz jobb szolgáltatást, ha nem fizetsz?

BTW3: Ha nem volt ráírva az igazolványszámod a bérletre, és ezért büntettek meg, a bünti jogos volt. Azzal, hogy ezt is figyelik, a jegyhamisítókat, a közös-bérletezőket próbálják leállítani. Ezzel a bevételt növelve.

2013. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

"Ja és az ár szolgáltatás nem éppen arányos. Eléggé gyenge"


Akkor menj gyalog, ne vedd igénybe ezt a gyenge minőségű szolgáltatást.

Ha nem vagy elégedett a minőséggel miért az a megoldás, hogy nem fizetsz?


Ha egy pizzázóból szar pizzát hoznak ki, továbbra is onnan rendelsz (mert azért megeszed még ha szar is) csak nem fizetsz? Ugye nem?


Ez a duma csak egy ócska ideológia a lopásra semmi más.

2013. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugye ti életetekben nem blicceltetek még?
2013. aug. 30. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a bajod a BKV-val. Valóban vannak lerobbantak járművek, de a többségük viszonylag tiszta. Ha meg nem, akkor az nem csak a társaság sara. Ha kellene mondani egy céget, ahol az ár-érték arány a legkevésbé jó, akkor az inkább lenne a MÁV.

Különben meg fizesd csak meg a jegyet, mert engem is nagyon bosszant valamennyire, hogy a magadfajták által okozott bevételkiesés miatt nincs több pénz korszerűbb járművekre.

2013. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a MÁV épphogy jobb mint a BKV. És ha érdekel nem volt ellenőr... Ugyan a kérdésem erre vonatkozott, de látom van itt egy két ember, aki szövegértési zavarban szenved.
2013. aug. 31. 22:22
 9/10 anonim válasza:

Pont az ilyenek miatt, mint te is, nincs korszerűbb, tiszta járműve a BKV-nak. Ha fizetnél a szolgáltatásért, amit igénybe veszel, akkor jobb körülmények lennének.

Ha megbüntettek és nem volt jogos, akkor miért is nem írtál panaszt? Ja, mert jogos volt a bünti... akkor inkább gyalogolj!

2013. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem 10 éve van érvényes bérletem, havi 5-6 alkalommal minimum ellenőriznek ellenőrök mégsem büntettek meg soha. Főképp nem indokolatlanul.


Furcsa....

2013. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!