Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik akkor ha a bkv...

Mi történik akkor ha a bkv ellenőr kéri e jegyemet, a busz épp megáll én meg leszállok és elfutok a fenébe?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
ha fiú vagy a töködnél fogva ránt vissza a buszra, ha lány akkor talán csak a válladnál fogva
2013. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy sikerül, ha nem akkor az rohadt kellemetlen.
2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 descent válasza:
100%

Akkor te épp máshol leszel, mint az ellenőrök (konkrétan: a fenében leszel). Az ellenőrök eme fizikai akadály miatt nem fogják tudni ellenőrizni, hogy érvényes jeggyel/bérlettel utaztál-e.

Ha nagyon vicces akarsz lenni, akkor elbújsz a közelben, megvárod, amíg a busz elindul, majd a busz után rohanva nevetve mutatod meg nekik az érvényes bérletedet. Ebből meg fogják tanulni, hogy nem mindenki csaló, aki elszalad előlük.

2013. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
e jegyet nem lehet bemutatni, csak virtuálisan.
2013. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vangarath válasza:
Nemrég láttam egy nőt a villamoson aki jegy nélkül utazott és rajtakapták. A villamos épp akkor állt meg, ő leszállt, azt kiabálta az ellenőrnek, hogy hagyjon engem békén, aztán elsietett. Az ellenőr nem követte és nem hívta rá a rendőrséget sem. Persze ezt most nem bátorításként mondom :)
2013. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, ellenőr függő, valaki megpróbál megfogni, de ha nem sikerül, ráhagyja. de van, aki lehet fogja magát, és utánnadfut, amihez persze nincs joga, mert nem korlátozhat, de szerintem a rámenősebb ellenőröket ez nem érdekli.
2013. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!