Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki megmondaná, hogy mi a...

Valaki megmondaná, hogy mi a különbség a 4 feltüntetett 6.50-kor induló intercity között?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 1. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az üres Elvira kereső jön be a link alapján, honnan hova megy a vonat?
2013. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Debrecen.- Budapest nyugati pályaudvar. 09.03.-án.
2013. szept. 1. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:

az első három ugyanaz (627. számú), a negyedik más vonalon megy...

Gondolom valami programhiba

2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam reprodukálni a keresési eredményeidet, de általában arról van szó, hogy ugyanaz a vonat továbbít IC minőségű kocsikat helybiztosítással és gyorsvonati szintű kocsikat helybiztosítás nélkül. Ezekhez pedig más-más ár tartozik, ezért duplán jelenik meg a találatok között.
2013. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyet látok feltüntetve, de ilyenkor az szokott lenni, hogy az egyik kocsiba kell helyjegy, a másikba nem, de oda mostmár gyorsvonati pótjegy kell.
2013. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ! Akkor gondolom mindegy, hogy melyiknél rendelem meg a jegyet, ha helyjegyet is veszek hozzá, akkor úgyis abba a kocsiba kell szállnom, amelyikben a helyjegyet kérik és nem pedig abba, amelyikbe a pótjegyet. :)
2013. szept. 1. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Állj!


Pótjeggyel a gyorsvonati részbe szállhatsz fel, helyjeggyel az IC részre.

Ha az IC részen utazol, gyorsvonati pótjegy nem kell.

2013. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. :)
2013. szept. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!