Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha a keletiből akarok utazni...

Ha a keletiből akarok utazni de hozzám a nyugati közelebb van jegyvásárlás szempontjából, a nyugatiba meg tudom venni a keletiből induló vonatra a jegyet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel vonattal Budapest a kiindulási hely, ezért mindegy, hogy melyik pályaudvar.
2013. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 28. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden állomáson meg tudod venni, akár még vidéken is. Nem feltétlenül kell ott venni ahol indul. De miért nem veszed online? Úgy nagyon kényelmes és sorba se kell állni. Pár éve csak így veszem a vonat jegyeket, mióta bevezették ezt a lehetőséget.
2013. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert maradi vagyok. Inkább elmegyek megvenni, nem is nagyon rendelgetek online semmi mást :)
2013. júl. 1. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig most már olcsóbb is ha neten veszed. :-)

Kíváncsi leszek mennyien szoknak át az online jegy vásárlásra most, hogy már pénzben is érezhető a különbség.

2013. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg olcsóbb? Ezt nem tudtam, így már azért megfontolandó :)
2013. júl. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!