Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszsöfőröknek nem kellene...

A buszsöfőröknek nem kellene tudni hogy meddig érvényes egy bérlet?

Figyelt kérdés

Amikor felszálltam, mutattam a bérletem amire az van ráírva hogy 1308 ebből látszik hogy augusztusi bérlet(nem tudom másoknál is így van-e). És alatta van hogy meddig érvényes, aminek az utolsó napja 09.05.

Visszahívott és azt mondta hogy ez augusztusi. Én meg mondtam hogy 5-ig jó, ma még csak 3.dika(tegnap történt)

Nézte egy darabig hogy most mi van, de utána csak elfordult és mehettem tovább.

Én már 2 éve buszozok de mindig úgyvan hogy a következő hónap 5.ig jó.

Akkor ha nem érek rá még addig bérletet váltani, mint a többiek, miért ne mehetnék azzal ha addig jó?


2013. szept. 4. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Buszsofőrök között is van, aki most kezdett dolgozni és fogalma sincs az egészről, csak épp vezetni tudja a buszt. Majd beletanul.

Ha viszont régi dolgozó, akkor....

2013. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
régi
2013. szept. 4. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hirtelen nem tudta, hogy hányadika van, vagy esetleg csak arra volt kiéleződve a szeme, hogy 309 és a 308-ra "ugrott".

Emberek vagyunk, tévedhetünk.

2013. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!