Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 6123 személyvonat (Záhony-Bp...

A 6123 személyvonat (Záhony-Bp) milyen?

Figyelt kérdés
főleg az érdekelne, hogy mennyire tiszta, meg hogy azon is vannak-e olyan szekciók, ahol már új, kék üléshuzatok vannak a másodosztályon
2013. szept. 13. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyvonatokon nem gyakran vannak felújított, Bp típusú kocsik, inkább fülkés B/Bo kocsik járnak bennük. Igazából örülj, hogy azokkal közlekedik, a felújított, kék huzatosak ergonomikusabbak és szebbek, de egyáltalán nem kényelmesebbek a régieknél. A tisztaság egy személyfüggő dolog: nekem nem volt vele bajom, de lehet, hogy valakinek ez túlzás. A biztonsággal nincsen baj általában, legalábbis Debrecen és Szolnok között még nem nagyon volt balhéban részem az utolsó 1-2 vonatot leszámítva. Viszont attól függően, hogy ez melyik nap lenne, ne lepődj meg, ha egy-egy nagyobb város előtt (Nyeh, Debrecen, Szolnok, Cegléd) tömegnyomorral találkozol.
2013. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, én általában gyorsvonattal megyek ezen a vonalon, olyankor mindig igyekszem az új huzatos kocsik egyikébe pozicionálni :) szerintem nagyon kényelmesek (bár a tisztaság még mindig nem az igazi).

vásárnap mennék Nyh-ról, a tömegnyomortól annyira nem félek, a délutáni gyorsakon is csak Debrecenig szoktak viszonylag sokan menni

köszi a választ

2013. szept. 13. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg ezzel az összeállítással jár:

- 1 A 19-30 vagy A 19-35 (fülkés 1. osztályú kocsik, a felújított így néz ki: [link] az eredetipedig így: [link] )

- 5 Bp 29-05 (termes 2. osztályú kocsik, a felújított ilyen: [link] , a classic pedig így néz ki: [link] )

- vasárnap a vonat végén van 4 B 20-35 kocsi is, ezek ilyenek: [link]


Az, hogy felújított vagy eredeti kocsi jön, előre nem számítható ki, mivel vegyesen járnak. De 1-2 megújult jármű mindegyikben szokott lenni :)

2013. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!