Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti szerettek vonatozni? A...

Ti szerettek vonatozni? A választ indokoljátok is meg légyszi!

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 17:56
1 2
 1/18 Dörmögő ***** válasza:
100%

Nem.

Mert időhöz vagyok vele kötve, és ha már legalább ketten megyünk valahová akkor olcsóbb ha kocsival megyünk.

2013. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Én igen, mert tök jó, ahogy zakatol, meg csihuhúzik meg minden! Lehet benne mászkálni, meg most a MÁV lefokozott egy csomó elsőosztályú kocsit másodosztályúvá, azokban tök jó fotelek vannak, meg minden. Kerékpárszállító vagonban Debrecen és Szolnok között tök jól fel lehet állítani egy kis gázfőzőt és lehet főzőcskézni…


Nem értem mit kell ezen megindokolni, vannak akik szeretik a vonatokat, meg vannak a szerencsétlenek, akik inkább autóval járnak. Ha csak lehet nem busszal meg autóval, hanem vonattal járok.

2013. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kértem az indoklást, mert kíváncsi vagyok, hogy aki szereti, az miért szereti, aki nem, az pedig miért nem, a válaszokat köszi, megy a zöld kéz.:)
2013. szept. 18. 18:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor imádom, és egyszerűen azt kívánom h örökké tartson :D

Pl Balatontól hazafele fürdősvonattal. A Balaton mellett mentünk még, kiváló panoráma nyílt a vonat ablakából az egész Balatonra, és pont olyan állásban volt a nap hogy egy gyönyörű naplemente képe tárult elénk... A vonaton kellemes huzat volt, mert kb akkor még 30 fok volt. Idilli volt, tényleg. :D Vissza vágyom...


Ellenben a sima snassz vonatozás úgy hű de nagyon nem vonz, elvagyok, de nem.

2013. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja meg amikor mentünk Miskolcra versenyre, akkor is kiváló idő volt, a régi By kocsiban meg tök kellemeset szunyáltam :D
2013. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Rohadtul utálom a tömeg közlekedés minden formáját. Így a vonatot is. Viszont utóbbiból csak a magyart. Egy lassú és drága szar. Külföldön 3-400-al mennek a vonatok, mi a f@.sz ez? Mindenhez képest pedig borzasztó magasak az árak. Igaz az h ha ketten megyünk, akkor olcsóbb az autó.
2013. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én szeretek vonatozni, ha nem sietek. (Általában nem sietek.)


Az autózásnál sokkal biztonságosabb, általában kevésbé stresszes, lehet előtte és közben is sörözni-borozni, a buszhoz képest sok hely van mozogni, van mosdó, ráadásul a fülkékben kūrva jó nőkkel lehet ismerkedni.

2013. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A cigányokat leszámítva igen, mert gyorsabb mint a busz.
2013. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Evek ota nem vonatoztam mar,de szeretem.Lehet nezelodni,enni,aludni,van hely,hogy felalj.

Persze a negativuma meg hogy idohoz kotott,legtobbszor koszos,igy marad az auto.Autoban viszont nem igazan sikerul a tajban gyonyorkodnom vezetes kozben:D

2013. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert a közel öt óra alatt, amíg Nyíregyházáról fölér Budapestre, számos hasznos dolgot tudok csinálni.
2013. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!