Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan autobuszállomás...

Kitticica95 kérdése:

Van olyan autobuszállomás ahol 60 állomás van? Mármint ahonan kiindulnak a buszok.

Figyelt kérdés
kéne egy ismerősöm miatt mert azt mondta h valahol van és én nem hiszek neki...

2013. szept. 26. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem, a Népliget Volánbuszpályaudvar ilyen állomás lehet. Az, hogy 60 busz indul onnan, azt nem tudom, de tíznél sokkal több.
2013. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem logikusan csak a fővárosban lehet ilyen, mert onnan tudnának elvileg 60 felé menni buszok, kisvárosokból nem. Budán ismerem a kelenföldi állomást, oszt slussz, Pesten van az Árpád-híd, a Népliget és a Népstadion, vagy Stadionok. Az első 2 hely az nem olyan nagy, szóval marad a Népliget vagy a Stadionok. Én a Népligetre tippelnék, hogy az a nagyobb.

Már csak egy dolgod van: Menj ki és számold meg, hogy tényleg van -e 60 állomása. (Én csak olyan 40-re tippelnék.) Vagy kérj meg valakit innen, hogy csekkolja le neked.

2013. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs meg az se 60, meg amerre jártam más városokban országon belül azokban a városokban is max. 20 volt, de ha nincs kikötve, hogy Magyarországon, akkor egészen biztosan van!
2013. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarisztánban tuti nincs ilyen, nem is indokolná semmi. A legnagyobb, Örs vezér terei csomópontban sincs 30-nál több kocsiállás (BKK+Volán+Weekendbus), vidéken sem hiszem, hogy ennél lényegesen több kocsiállás lenne bárhol is.


Azonban ha megnézzük mondjuk a New York-i Port Authority Bus Terminalt, ott bizony 223 kocsiállás van.

2013. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem csak magyarországra értettem a kérdést... hanem bárhol a világon van-e ilyen, mert kétlem hogy lenne ilyen.:D
2013. szept. 27. 06:25
 6/8 anonim ***** válasza:

A Tel Aviv Központi buszállomás valószínűleg legalább ekkora.

[link]

[link]

2013. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokon a buszpályaudvarokon, amelyeken jártam, 80 a legtöbb kocsiállás. Ez Angliában, Preston-ban van.


A Népligetben 30 kocsiállás van, Nyíregyházán 24, Kecskeméten (Noszlopy Gáspár park) 21 + 7 helyi járati, Szegeden 16, Zalaegerszegen 24, Miskolcon 20, Ózdon 32, Esztergomban 17.

2013. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remek. köszönöm a válaszokat! :)
2013. szept. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!