Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehetek mozdonyvezető, ha már...

Lehetek mozdonyvezető, ha már volt 3 epilepsziás rosszullétem, de a gyógyszerek szedése óta (5 év) nem volt rosszullétem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem szállnék fel arra a vonatra amit te vezetsz. Bár egyébként alapból borzasztó nehéz bekerülni mozdonyvezetőnek, így meg aztán végképp semmi esélyed sajnos. :(
2013. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Epilepszia sajnos kizáró ok :(
2013. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a gyógyszerek kivédik.
2013. szept. 28. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor is kizáró ok. Tapasztalatból mondom. Vasutas suliba jártam. Egyik gyereket felvették mv képzésre, és ő is epilepsziás volt, de gyógyszereket szedett, de nem engedték át orvosin úgy sem. Nem hogy mozdonyvezető, hanem semmilyen forgalommal összefüggő munkakört nem tölthet be. Szóval vasútnál max pénztáros lehetsz.
2013. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kalauz sem lehetnék?
2013. szept. 28. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mivel az is forgalommal összefüggő munkakör. (pl kalauznak tolatást is irányítania kell, ha nyílt vonalon valami baj van, és úgy alakul)
2013. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz sajnos. Én cukorbeteg vagyok, nekem se engedik, mert mivan ha leesik a cukrom. Akkor van eszem és észreveszem, de a hülye szabályok...
2013. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!