Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vannak-e utashidak a Charleroi...

Vannak-e utashidak a Charleroi-i repülőtéren?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha a fapados légitársaságok nem veszik igénybe.

#utashíd #air-bridge #Jet-bridge
2013. okt. 1. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emlékeim szerint.
2013. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 1. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vannak, de a Ryanair és a Wizzair nem fizet ilyen "luxus" dolgokért, gyalogolni kell :/
2013. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Múlt héten voltunk Charleroi repterén és nincs egyetlen egy utashíd se.Ugyanis a gépek közvetlenül a terminál előtt állnak meg és csak be kell sétálni.Nagyon jól ki van találva az egész reptér amúgy csak fapados társaságok használják.
2013. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végeredményben ez is megoldás, ha csak le kell sétálni a lépcsőn és nem kell a buszra felszállni és leszállni róla. (Ezek szerint a Charleroi-i repülőtérnek földszintes kiszolgáló épülete van /?/.)

Ha már helyismereted is van, kérlek, engedj meg egy idevágó, kiegészítő kérdést: Hogyan jutottatok el Brüsszelbe? Olyasmit olvastam az Interneten, hogy 20-30 percenként indul autóbuszjárat Brüsszel központi pályaudvarára, és a menetdíj 14 Euro. Valóban így van?

2013. okt. 3. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Urissten..


Charleroi reptéren nincs utashíd, mert ők egy low cost airport.


Minek válaszol olyan aki nem tudja..goggle nézze meg..

2013. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

Charleroiból van vonat és busz is Brüsszelbe. Árat nem tudok, de a reptéren minden infót megkapsz a helyi közlekedésről

Illetve a reptér központi oldala (előző voltam)

2013. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
14 euro ha jól emlékszem oda-vissza van, de speciel amikor én voltam (nyár eleje), épp akkor ment csődbe a buszos cég és pont kifogtam az utolsó napot, amikor még ők szolgáltattak. Ha maradt a gyakorlat, akkor félóránként jár és bő óra a menetidő Brüsszelbe (ha nincs dugó).
2013. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!