Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerul oda-vissza...

Mennyibe kerul oda-vissza vonattal Budapest-Szeged?

Figyelt kérdés
Interneten nem talaltam semmit, nagyon bena vagyok az ilyenekben. Pesten lenne egy par oras dolgom, mennyibe kerulne folmenni vonattal meg vissza is jonni? (Diakigazolvanyom van gondolom van diakkedvezmeny vagy valami). Azert erdekel hogy ugy kb mennyit kell szanjak az oda vissza utra. Koszonom a segitseget'
2013. okt. 5. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
elvira.hu
2013. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Kb. 4 ezer forint oda-vissza.50%-os kedvezménnyel.
2013. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Szeged és Budapest között olyan vonat közlekedik, aminek egy része gyorsvonat, a másik része pedig IC. Ez a kocsik minőségében nyilvánul meg. Én a helyedben ha ragaszkodsz a vonathoz, tuti, hogy IC-kocsiba venném a jegyem. IC kocsiba 2.osztályra a jegy 3885 HUF, míg gyorsvonatra 3705 HUF.

Amúgy én a helyedben a buszmenetrendet nézegetném. Suli miatt gyakran megfordulok errefelé. A Busz nekem sokkal jobban tetszik. 5X kényelmesebb, tiszta, halk, és még olcsóbb is.

2013. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ár függ az utazás napjától, a jegyvásárlás napjától, a vásárlás módjától, avonatnemtől és a kocsiosztálytól is. Az IC 1. osztály max 3155 Ft, a gyorsvonat 2. osztály minimum 1945. A többi a kettő között van :D [link]
2013. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!