Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tériszonyosok, pánikbetegek -...

Tériszonyosok, pánikbetegek - féltetek a libegőn?

Figyelt kérdés
Csak akkor válaszolj légyszi ha már jártál ott és van tapasztalatod.

2013. okt. 20. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Tériszonyos vagyok. Nem a magasság zavart, mert az gyerekjáték, hanem elsősorban az, hogy nagyon messze el lehetet látni és ez nagyon rossz volt nekem. A János-hegyről mentem le Zugligetbe. Sokan mondják, hogy felfele jobb a tériszonyosnak, viszont számomra egy picit problémaforrás. hogy a székek felfele menet egy picit megdőlnek. A libegőtől 5 perc sétára lakom, tudom, miről is van szó!
2013. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ. Szerintem bevállalom, aztán lesz ami lesz. csak kibíróm azt a tízenx percet. Legfeljebb ha nagyon rossz felfelé, akkor visszafelé majd gyalog jövök. :)
2013. okt. 21. 09:27
 3/3 anonim válasza:
Visszafelé gyalog nehezen tudsz jönni vagy éppen nagy kerülővel. Szerintem ha nem vállalod be a visszafele utat, akkor gyalogolj el a Normafához és onnan már tudsz BKV-val menni.
2013. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!