Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Ti fogytatok a...

Pánikbetegek! Ti fogytatok a betegségetek alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen mikor a betegség elején?És mennyit?Persze tudom ha az ember kevesebbet eszik az fogy, de normális, hogy 6 kg ot fogytam egy hónap leforgása alatt?Egy hónapja jött ki a pánikbetegségem.Igaz nem tudok annyit enni mint előtte,sőt volt, hogy csak pár falatokat tudtam magamba erőltetni,de mostmár azért tudok enni, mégsem hízok vissza, pedig hízékony voltam régebben.
2013. aug. 26. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szeded rendesen a gyógyszert akkor hízni fogsz.addig nem.
2013. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az elején, főleg amíg nem szedtem rá gyógyszert és relatíve komolyak voltak a tünetek: 2 hónap alatt 10 kiló (85-ről 75-re). Aztán miután rendeződtek a dolgok visszajött, úgyhogy ha nem vagy kórosan sovány akkor ne aggódj miatta. :P

Voltak olyan napjaim, amikor se enni, se aludni nem tudtam - igazi öröm volt úgy dolgozni. :)

2013. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1,5 eve vagyok panikbeteg ...mindent kiprobaltam de nem használt..

Amikor pánikbeteg lettem...2-3 alatt...64 kilorol 47re fogtam...tehat 17 kilo-....mivel azota se mult el a betegsegem barmit csinaltam...igy a sulyom szerencsere tulsagosan leljebb nem ment...most 45-48 kilo kozott ingadozik...(174cm) magas vagyok ..

16/L

2013. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!