Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Probléma a diákigazolvánnyal?

Probléma a diákigazolvánnyal?

Figyelt kérdés

Lejárt a diákigazolványom, de már igényeltem másikat. Igényléskor az Okmányirodában kaptam egy NEK adatlapot. Vettem ma egy MÁV diák bérletet, és elkérték a diákigazolványomat. Mutattam, hogy lejárt, és odaadtam a NEK adatlapot is, hogy még nincs másik diákim, de lássa, hogy folyamatban van. Eddig úgy tudtam, hogy ez a NEK számít ideiglenes diákigazolványnak, de állítólag mégsem, hanem kérnem kell egy úgynevezett igazolást arról, hogy diák vagyok, és azt elfogadják az ellenőrök, amíg nincs diákom.

Honnan tudom beszerezni ezt az igazolást, tudna vakai segíteni? Sürgős!

Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat és segítséget!


2013. nov. 3. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iskolában kell kérned, ők töltik ki.
2013. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 3. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A NEK adatlappal besétálsz az iskoládba és közlöd hogy szeretnél diákot igényelni.Az ügyintéző megigényli neked, és miután megigényelte tud nyomtatni igazolást.

Ez NEM iskolalátogatási igazolás! Erre figyelj.

2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!