Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, h a nagykörúti...

Miért van az, h a nagykörúti combinók szinte naponta van, h 4-5 darab kiáll "utasokat nem szállít" jelszóval, de a régebbi ganzics villamosoknál nem volt ilyen probléma?

Figyelt kérdés
Nektek melyik tetszik jobban? Combino vs Ganz Ics

2013. jún. 16. 20:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
ICS
2013. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én is :D ICS forever
2013. jún. 16. 20:27
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Alap, hogy Ganz villamos tetszik jobban.
2013. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nekem is :D ja megy a zöld kéz mindkettőtöknek, de azért a kérdés főrészére is válaszoljatok légyszi :D
2013. jún. 16. 21:00
 5/18 anonim válasza:
65%
Kíváncsi leszek most az 1-es villamos vonalára milyen új kocsikat hoznak
2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

A szuper Combino már akkor kiáll, ha az utastájékoztató rendszer meghibásodik! A régiekkel még nem volt ilyen gond. Szép új világ! Tetszik?

Kölyök koromban még fapados villamosok voltak, a nyári változatnak nem voltak ablakai, nem is hiányzott a klíma!

Ja, meg gombnyomásra nyíló ajtajai se voltak, csak egy felemelhető rács a peronon!

2013. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is az Ics tetszik jobban, és szerintem azért mert a Combino egy túlelektronikázott hulladék aminek állandóan van valami baja,, lehet hogy a többi 16 éves a Combinót szereti mert za klímás meg halkabb meg állítólag szebb de az Ics-nek van stílusa meg minden, sokkal jobban illik a városképhez is.
2013. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Azért is állhat ki, mert lejárt a "munkaideje".

Csak ezt tudja nekünk, utasoknak is jelezni, egy ilyen felirattal.


Nekem a Combino (a világ leghosszabb, egyterű villamosa) a kedvencem.

2013. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"egy túlelektronikázott hulladék aminek állandóan van valami baja" - Szinte alig. A kezdetekkor voltak vele gondok, amik hibás szerződésekből, és az utasok "leszarom" gondolkodásából eredtek. (Lásd: ki is írtották a vilikből 1-2 évre az automata ajtózárást és az infrás odacsukás védelmet (utóbbit vissza se kapcsolták).)
2013. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért azt hozzá kell tenni, hogy ha valaki rendszeresen jár a 47-41-18 villamos vonalán, akkor ott is nem egyszer látni utasokat nem szállít táblát a villamoson.


De pl volt hogy nem működött az ajtó, meg nem indult a villamos, ezért visszament, vagy pl baleset után is (nem 1x kanyarodott ki elé 1-2 ökör) mindig leszállítják az utasokat, a villamos meg megy kocsiszínbe, pedig nincs látható baja.


De mondjuk akkor elég sokat kell figyelned a villamosokat, ha napi 4-5-öt is meg tudsz számolni, mert én eddig még elvétve láttam ilyet, pedig nem keveset villamosoztam 4-6 vonalon sem.


Amúgy én mindkét típust szeretem.

2013. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!