Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbuntettek ma BKV-n,16...

Megbuntettek ma BKV-n,16 ezres csekket katam, mik a lehetosegeim?

Figyelt kérdés
Megbuntettek ma BKV-n, volt nalam jegy de elfelejtettem lyukasztani, leszartak, utana rendorrel fenyegettek majd mutattam szemelyit es kaptam egy 16 ezres csekket. Kerdem en, hogy milyen opcioim vanak? Illetve szemelyiben nincs cim, hova kuldenek felszolitast? Ezt nem ertem.

2013. nov. 10. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsére Ők nem felejtették el felírni az igazolvány számát. Egy lehetőséged marad: befizetni és legközelebb nem felejteni.
2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a szemelyi szamaval mit kezdenek? Nem tudja a cimem. Hova kuldenenek felszolitot?
2013. nov. 10. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
A személyihez tartozik egy személy bári hihetetlen, és annak a személynek van egy állandó bejelentett lakhelye!
2013. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

"De a szemelyi szamaval mit kezdenek?"


Lekérik a központi lakcímnyilvántartásból az adatokat...


Amúgy pedig fizesd be. A tescoban sem tolhatod ki a telepakolt kosarat, mondván van pénzed, csak elfelejtetted, hogy fizetni kell.

2013. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es a BKV-nak van hozzaferese szemelyihez tartozo cim lekeresehez?
2013. nov. 10. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Mivel ebből pénz folyik be az államkasszába, így igen van!
2013. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van: vagy befizeted most, vagy majd évek múlva, amikor valamilyen BKV-val szerződött ügyvédtől vagy behajtó cégtől jön a levél az összeg késedelmi pótlékokkal, kamatokkal és egyéb költségekkel emelt összegéről.

Fizetni persze akkor sem kötelező, lehet még talán bíróságra is járni, aminek a végén majd elkezdik tiltani pl. a fizetésedből.

2013. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt mindenkinek :(
2013. nov. 10. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Mit szomorkodsz? Te basztad el, nem fizettèl, pedig tudod, hogy kellett volna. Mi a bajod?
2013. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a birságot nem lehet leülni vagy közmunkán ledolgozni?
2013. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!