Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért rúgták ki a vicces BKV...

Miért rúgták ki a vicces BKV sofőrt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
nem tetszett nekik,hogy az embereket szórakoztatta valami a BKV-n, úgy hogy nem szedett be tőlük ezért pénzt
2013. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

Szidta a BKV-t,stb.Ez nem vicces,hanem veszélyes.

Amúgy sincs szükségük az utasoknak ilyesmire,az élet nem humor,hanem harc.

2013. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik viccesre gondolsz?
2013. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as a 105-ös vonalra gondolok.
2013. nov. 20. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
A 105-ösös fazonnak elég sok volt a rovásán. Gyorshajtás, forgalomból értelmetlen okok miatti kiállás ("Sorry,nem működik a mikorofon,nem viszek utast"), munkából való késés (többször/állandóan) és hasonlók.
2013. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Azért el kell különíteni az utas szórakoztatását és a céged gyalázását. Hiába tudja mindenki, hogy a céged egy szar, te ott a cég képviseletében nem modhatotd ki, hogy szar. Ráadásul az új Munka törvénykönyve óta már otthon, egy baráti sörözés alkalmával sem mondhatod el nekik, hogy szar, mert a munkáltatód jó hírnevét meg kell őrizned már civilben is.

Ez leginkább azok memóriájába vésődik be, akik ilyen nagy állami cégnél dolgoznak. Ott az utasnak igaza van, nem ismerheted el hogy egy szar a vállalatod, meg kell védened, kész.

Ő ennek ellenére tett, ráadásul a sorban gyulladó buszok-metrók időszakában vicceskedett azzal, hogy ha kigyullad a busz, hogyan hagyják el azt az utasok. Ez nem vicc, a munkáltató szemszögéből.

2013. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Például mert engedély nélkül nyilatkozott a sajtónak. Ez MINDEN cégnél külőn feladat, mert konzisztensnek kell mutatkozni kifelé. Ezt várják az ügyfelek (itt: utasok). Ő meg szart bele, bárki kérdezte, mondta csak a magáét. Ezt SEHOL nem nézik jó szemmel.
2013. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bócsa Vitkor személyes jó barátom ! :)

Nem őt nem csak a nyilaktozásai miatt rugták ki hanem nagyon féltékenyek voltak a gyerekre jól ismerem sokat dolgoztam én is a 105 ösön nekem is volt a BKV val botrányom nem is kevés...


Többek közt sok buszt kivonattam a forgalómból hozzá teszem jogosan!


Írigykedtek rá és utálták őt mert ő sem a pénzért járt be dolgozni hanem hobbiból csinálta az egészet, ahogy én is.


És a munkahelyeken mint a BKV ezt nem szereti... 21 évesen keztem buszvezetőként elötte Trolibusz és metróvezetőként dolgoztam.


Mindig jó kedvel mentem be szorakoztattuk az utasokat és a kollégákat is ez sok embernek fájt!


El mondok egy történetet 178 ason jártam állandó utasok voltak Dec 6. piros mikulás sapka.. világító piros csillagokkal. vettem 6 kg szaloncukrot amit az utasoknak osztogattam szét megállokba volt olyan is hogy a lámpa 6x átváltott mire mentünk.. De jó volt! Az utasok élvezték és én is.


2 busz előzött meg minket de akik megláttak azok is hozzám szálltak fel jó volt családias volt a hangulat az utas teret is ki díszítettem...


És szolt a karácsonyi zene is..

Hozzá teszem rosszinduklatból nem hosszabították meg a szerződésem megvárták míg letelik az idő..


Hobbiból mentem oda ennyi.. az élet NEM HARC hanem egy hosszantartó szép játék és egy álom! :))


Most is ezt mondom 26 évesen most is buszvezetőként dolgozom csak már nem Magyarországon és Nemzetközibuszosként keztem a BKV után. :)


Tehát ez van a BKV nál sok a rosszindulatú ember ...

Sok rosszindulatú kolléga milyen kolléga az olyan aki feljelenti a saját kollégáját????


Egy könyvet tudnék írni a BKV ról tehát nekem ne mutassátok be.


Fölleg a mostani vezetése pffff nevetséges amiket olvasok meg hallok kollégáktól. :DD

2013. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzá tennék még annyit hogy nekem utassal sosem volt bajom! :) És én voltam az aki az utasok miatt csinálta ezt a egészet és nem csináltam oylat sőt a Viktor sem csinált olyat hogy póénból levágja az ékszíjjakat..


Alaptalanúl nem jelentett műszaki hibát a vitkor ismerem jól! :) Tehát ezek rosszindulatú pletykák amik nem felelnek meg a valóságnak...


BKV kollégával volt neki is problémája meg nekem is mindig kolléga jelentett fel engem is őt is utas érdekes egyszer sem! :)


Amugy van még vicces buszvezető őt is ismerem személyesen 16-16A n szokott dolgozni ;)))


Csak van akinek hosszú a nyelve és van akinek nem a BKV nál az érvényesűl aki tud nyalni ez van ! :)

És apa anya rokon az AVM be diszpécser vagy az Akácfába valami nagy vízfej! :)

2013. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!