Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kolisok, akik busszal költözne...

Kolisok, akik busszal költöznek be, illetve jönnek haza! Ti felviszitek a bőröndötöket a buszra?

Figyelt kérdés

Kolis vagyok, és ilyen gurulós bőröndöm van. Eddig mindig felvittem, csak egyszer-kétszer fordult elő, hogy rámszóltak, hogy tegyem be a csomagtartóba. Csakhogy én szívesen beraknám a csomagtartóba máskor is, de valamiért jobban örülök, ha ott van mellettem az a bőrönd, illetve, nem nagyon tudom kinyitni az a csomagtartót, szóval nem nagyon foglakozom vele.

De amúgy meg ha olyan busszal megyek, vagy jövök, aminek a két ülés (értsd úgy, hogy a két oszlopban az egymás után következő üléspárok) között kicsi hely van(márpedig elég sokszor megyek ilyen busszal), muszáj felraknom magam mellé a másik ülésre a bőröndöt. Csak akkor meg olyan fura érzésem van, amikor meg én két helyet is elfoglalok, mikor meg egy csomó ember van, aki áll. Elvileg én is csak egy helyért fizetek. :/

Ti ezt hogy oldjátok meg?


2013. nov. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Elég nagy pofátlanság magad mellé tenni a bőröndöt az ülésre, amikor tömegek állanak, nem gondolod? Akkor már válts annak is külön egy (teljesárú) jegyet. A bőröndnek a csomagtartóban a helye, de ha nagyon félted, akkor tedd föl a buszon az ülések feletti tartóra, vagy ha ilyen nincs, vagy nem fér el a bőrönd, akkor menj vonattal, kocsival stb...Én mindig a csomagtérbe tettem.
2013. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

" Csak akkor meg olyan fura érzésem van, amikor meg én két helyet is elfoglalok, mikor meg egy csomó ember van, aki áll."


Ahha, és ezt az utastársak csak úgy eltűrik? Ugyan nem távolsági járatokon, hanem a BKK buszain rendszeresen a csomagjaikat maguk mellé tevők mellé igyekszem ülni, volt már olyan is hogy erőszakosabban kellett fellépnem, mert az ingyen utazó hölgy azt képzelte, a táskájának is joga van egy saját ülésre :)

2013. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

szerencsére anyukám vett nekem egy BMW-t így én már kiléptem a buszozók táborából :P

a csomi tartó pedig 460 literes, 4 bőrönd sporttáska elfér benne kényelmesen, ha mégsem hát a hátsó ülésen marad hely.

2013. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ritka nagy tirpákság a bőröndöt tenni az ülésre. Ha más nem, akkor legalább tedd ki a 2 ülés közé, akkor legalább nem foglalod potyára a helyet.
2013. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!