Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gyorsvonati potjegy? Hogy is...

Gyorsvonati potjegy? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
SZIASZTOK!:) AZ A KERDESEM LENNE hogy mindenreggel monorroljarok nyugatiba zonazo vonattalamire elvileg kell gyorsvonati potjegy. Nekem van ferihegyig mav berletem es onnantol bkv bérlettel utazom. Van egy kaller aki alalandoan azt mondja hogy nekem gyoavonati potjegyet kell valzanom minden reggel ferihegytol 150ftert, persze eddig egy kaller sem szolt csak ez az egy mindig... Nem nagy osszeg a 150ft de ha mindenreggel megvennem amit elvileg nem kene hisz mindket berletem van eleg huzos osszeg jonne ki honap vegere... :)) ez nist akkor hogy van?:))

2013. nov. 25. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Zónázóra nem kell. Sebesre, gyorsra, IC gyorsvonati kocsijába igen.


Szerintem te sebessel utazol, a kalauznak igaza van: MÁV-Start bérlet mellé nem kell pótjegy, Ferihegyig jó vagy. De onnantól Budapest-bérlettel utazol, ami mellé kell pótjegy. Ezért vagy veszel ilyen jegyet, vagy àtszállsz más vonatra vagy buszra.

2013. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hja és ezt köszönd meg az Orbán-kormánynak. Ilyen fåsz módon még senki nem emelt árat. Mert ez burkolt áremelés.
2013. nov. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6000Ft-ért válthatsz gyorsvonati pótjegy bérletet. Ne engem utálj, hanem a kormányt, ahogy az előző is mondta.
2013. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!