Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mekkora veszélyt jelent, ha...

Mekkora veszélyt jelent, ha egy autóbusz kereke pont mellettem durran ki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ álltok vagy mentek. Kocsiban ülsz vagy sem.


Egy kis riadalmon kívül általában semmi veszélyt nem jelent.

2013. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyalogosként akár halálos fejsérülést is szenvedhetsz, sajnos.
2013. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért pont fejsérülést?
2013. nov. 26. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Kamionnál már láttam ilyet.

Lámpánál állt egy többsávos úton. A kerék kidurrant, borzalmas nagyot szólt, a légnyomás (és / vagy egy gumidarab) betörte a mellette álló autó oldalablakát. Ilyen nyomáshullámnál a hallássérülés is garantált.

2013. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gumiabroncsba hatalmas légnyomás uralkodik. Tehát elég egy 100 szög méretű éles tárgy és a nyomás a fél abroncsot szétrepíti. Na most ha pont melleted kap defektet minimum halláskárosodást szenvedsz legrosszabb esetbe telibe kapnak az abroncs darabjai és akár halálos ütést is kaphatsz.


Sajnos volt benne részem: (kb. 2 éve történt)

Kamion jött mögöttem én biciklivel tekertem amikor elkezdett előzni akkor a fél pótkocsinak a jobb hátsó kereke durdefektett kapott... én meg ilyedtembe elrántottam a kormány és bele ugratam az árokba :D (így utólag vicces, akkor viszont nem volt az...)

2013. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!