Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy bánatos életbe jutok el...

Hogy bánatos életbe jutok el Dunavarsányba Volán busszal? SÜRGŐS.

Figyelt kérdés

Üdv.

Dunavarsányba kellene mennem holnap reggel az Ibiden Kft-hez, de az istennek nem jövök rá, hogy hogyan vergődök el oda Pestről. Útvonaltervező nem segít, mielőtt bárki azt ajánlgatná, nézem a Volán menetrendjét, a dömsödi busz megy arra, de a cég honlapján is b*sztak annyit írni, hogy hogyan közelíthető meg tömegközlekedéssel az az áldott jó hely. Nézem google mapsen is, de nagyon örülnék, ha valaki kisegítene, mielőtt elvisz az agyvérzés vacsora előtt.

Kössz.


2013. dec. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz, de ez egy éves kérdés, a keresőt meg tudom használni, megtaláltam már én is. A másik, hogy 100x változott azóta a volán menetrend, a telefonban szó nem volt átszállásról, kezgjük ott, azt meg pláne nem válaszolták meg a másik kérdésnél SEM, hogy hogyan jutok el a kft épületéig.
2013. dec. 1. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszban linkelt infó szerintem már elavult. A menetrendek.hu-n úgy keress hogy Budapest >Szigethalom Autógyári elágazás. Nagyjából az összes Dömsöd felé tartó busz megáll itt és innen csak ~200 méter séta.
2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt látod a buszmegállót amit írtam, ha jobbra fordítod a képet, akkor a CBA mögött látni fogod azt a bazinagy szürke épületet, az az Ibiden. A CBA mögött át tudsz menni az 51-esen és ott az Ibiden bekötőútja.


[link]

2013. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végre valaki, köszönöm. Ezt a telefonban nem bírták volna elmondani normálisan... Mindeközben meg még tárgytalan is lett a dolog, mert arra már nem vették a fáradtságot, hogy közöljék, amikorra mennem kéne, akkor nincsen busz. <3 Volán

De kapsz tőlem egy zöld pacsit.

2013. dec. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!