Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Székesfehérváron van helyijára...

Székesfehérváron van helyijáratos napijegy?

Figyelt kérdés
Más városban létezik olyan jegy, ami a vásárlás napján érvényes. Általában a menetrend árának 2-3 szorosa. A kérdésem, hogy van-e ilyen lehetőség Fehérváron mert ha messzire megyek, át kell szállni a buszról egy másikra és rögtön ott tartok, hogy 1500-2000ből utazok városon belül.

2013. dec. 12. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért egyszerűbb megírni ezt a kérdést, mint fél perc alatt kiguglizni?
2013. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha te ki tudod googlezni akkor hajrá! Próbáltam, nem találtam. Kusza az egész honlap. Azért akartam olyat aki fehérvári és rendszeres buszozó, hátha tudja. De kösz a semmit
2013. dec. 12. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Kib. nehéz lett volna rákeresni, hogy székesfehérvár helyi díjszabás:

www.albavolan.hu/letoltes/2012/helyi_menet_es_berlet_ar2012.pdf


De gondolom az értelmezése sem fog menni, úgyhogy a választ is megkapod:

Nincs.

2013. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki vagy te, hogy tisztában vagy az én értelmi szintemmel? Egy egyszerű kérdést tettem fel, de ketten sem tudtatok érdemben választ adni. Nyilván ti sem tudjátok. Az interneten nem minden információ teljeskörű és jelenleg nincs lehetőségem csak ezért egy jegypénztárt felkeresni. Úgy látom a rosszindulat és az unintelligencia nagyon jellemző egyes emberekre, a segítőkészség sokkal kevésbé. Láttam én is ezt az egyébként tavalyi (majdnem 2 éves) pdf-et, azt reméltem valakinek van naprakész, biztos információja.
2013. dec. 12. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Majdnem két éves? Olvasni nem tudsz, de legalább számolni sem :D


Fehérváron 2012.01.01-jétől érvényes az a menetrend amit linkeltek, év közben pedig nem nagyon szoktak változtatni. Szóval jó lesz az még, hidd el. De ha ennyire nem boldogulsz a neten, akkor miért nem veszed fel a telefont, és kérdezed meg tőlük? Ja várj, lehet beszélni sem tudsz :D

2013. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Visszavontam, tényleg két éves, ezer bocsánat :D Jáááááj, ez nagyon égő :D:D:D


De egyébként így sincs gáz, ez azóta érvényben van, és kész.

2013. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2012 január az nálam 1 év és 11 hónapja volt ami majdnem 2 év! Mindig a legnagyobb szájúak a leghülyébbek, ez köztudott. Látszik hogy kettőnk közül ki nem tud számolni. Láttam, hogy utólag ezt visszavontad, de ebből is látszik hogy először hülyeséget írsz, aztán gondolkodsz. Ha gondolod folytathatjuk élőben és elmondom a véleményem az ilyen emberekről mint te. Az értelmi szintemről meg annyit, hogy diplomás vagyok és nem portás szakon végeztem. A tájékozódottság egy számomra idegen városban pedig nem ismérve az intelligenciának. Az meg 95%, hogy jobban beszélek magyarul és további 2 világnyelven mint te, kedves utolsó.
2013. dec. 13. 09:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár privátban is írtál nekem, de nem privátban válaszolok.


Figyelj öreg, te nem azt kérdezted, hogy mennyibe kerül a jegy, hanem azt, hogy van-e napijegy. Az meg nem változik évente.

2013. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mellesleg ahol én lakok, ott pont 2012 január óta van változatlan buszjegyár.


Egyébként itt van egy 3 hónappal későbbi díjszabás:


[link]


Legutóbb 2013 nyáron voltam Fehérváron, akkor még ez volt az ára. Ha ezt linkelem először, akkor is ugyanaz a reakciód, a zsigerből lehülyézés, csak mert megsértettem a google analfabéta öntudatod, holott egyáltalán nem az volt a kérdésed, hogy mennyi a jegyár, hanem az, hogy van-e napijegy. Hát nincs. Egyébként Budapesten kívül nem sok helyen van.

2013. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fehérvár...Sajna az a hozzáállás, amit itt látok, jellemző Fehérváron.
2013. dec. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!