Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Székesfehérváron a Köfém...

Székesfehérváron a Köfém Sportcsarnokot hogy lehet megközelíteni tömegközlekedéssel a vasútállomásról?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem igazán ide tartozik a kérdésem,de ezt a kategóriát olvassák a legtöbben.

Budapestről megyek jövő hétvégén.Mi a vasútállomás neve,ahol le kell szállni? Milyen busszal kellmenni? Hol kell leszállni és miamegállóneve? Busszal mennyi idő odaérni a városon belül? Köszi a válaszokat.



2013. dec. 1. 10:25
 1/4 anonim válasza:

Tömegközlekedéssel nem tudom, de gyalog 45 perc:


Legyen óvatos – az útvonalterv hibákat vagy olyan útszakaszokat tartalmazhat, amelyeken nincs járda


MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

8000 Székesfehérvár, Béke tér 5-7

Haladjon északkelet irányába innen: Béke tér

100 m

Folytassa az utat erre: Mártírok útja

1,9 km

Folytassa az utat erre: Adonyi út

900 m

Forduljon enyhén balra, a következő útra: Verseci u.

300 m

Forduljon balra

19 m

Forduljon jobbra

A cél balra lesz

2013. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

De nem jár ott busz? Mert én láttam valami sz.fehérvári honlapon ,h rengetegbusz van szerte a városban. Csak nem tudom,h hol szálljak le róluk.

2013. dec. 1. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Székesfehérváron kell leszállnod. Az állomás előtti térről indul a 20-as busz, annak a végállomása a Könnyűfémmű. A 9. megálló a Zimonyi utca, ott kell leszállnod, és kicsit tovább kell menni gyalog, ott megtalálod a Sportcsarnokot, bal oldalon lesz.


Menetrend:

[link]

2013. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat.
2013. dec. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!