Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres egy buszvezető...

Mennyit keres egy buszvezető a Volánbusznál? Vidékiként van e esélyem ott elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Van fizetése, annyi amennyi... és annyit keres, amennyi utazást értékesit "féláron", zsebbe. Pár év alatt házak épültek ebből itt a közelünkben.


Aztán valaki szólt a NAV-nak, és nem rég egy rakat rendőr állította félre az egyik buszt, pár NAV-os kasszazárást csinált, megnézték hány utasnak van jegye... a sofőrt bilincsben vitték el. Azóta ezen a járaton csupa új arc vezet, a pénztárgép meg csak úgy zabálja a szalagot, annyit dolgozik mint az előző 10 évben összesen nem...

2013. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tubarózsa ***** válasza:
Mifelénk egész jó a fizu. Merre laksz v merre szeretnél pontosan dolgozni?
2013. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szegeden dolgozom négy éve a helyijáraton, de nem vagyok megelégedve. Azóta nincs béremelés, a fizut hasraütés szerűen adják. Emiatt szeretnék váltani. Távolságihoz meg nehéz bekerülni.

Szegeden egy Volánbuszos járat van, ami reggel elmegy Pestre, este visszajön. Gondolom Szegediek végzik.

A becsületesség nálam alap.

2013. dec. 13. 07:51
 4/6 Tubarózsa ***** válasza:
Igen van rá esély, hogy szegediek csinálják. Mi Pest megyében vagyunk.itt van olyan söför aki vidéki és szálláson alszik. Szerintem nyugodtan felhivhatod őket nincs e valamilyen lehetőség. Anno férjem is úgy került be a volánhoz, hogy bement az Andor utcába megkérdezte van e hely és volt. :-)
2013. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Ha nem vagyok indiszkrét kb. mennyi fizura lehet számítani? Most karácsony előtt a novemberi hónapra 120-at kaptam, úgy, hogy dolgoztam 1-én és 2-án (ünnepkor), plussz túlóra, vicc az egész. 150 azért megvan nem?
2013. dec. 14. 11:43
 6/6 Tubarózsa ***** válasza:
150 meg van. Több is. Irtam részleteket. ;)
2013. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!