Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb munkahely ezek közül? Budapesten villamosvezető, trolivezető, buszvezető, hévvezető vagy metróvezető? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ milyen ember vagy.


Ha szereted a sok feszültséget, izgalmakat, nagy forgalomban közlekedni, látni jó pár dolgot, akkor buszvezető.


Ha utálod a természetes fényt és csak nyugalmat szeretnél, akkor metróvezető.


Ha nyugalmat szeretnél, de azért fent dolgozz az utcán, akkor HÉV.


Ha nagyon nyugodt ember vagy és nem zavar, hogy esetleg egy kötött pályás tragacsot vezetsz, feszültség, forgalom, minden szar között, de nem túl hosszú úton, így unalmas, akkor trolivezető.


Ha egy jó nagy cuccal akarsz forgalmas városban közlekedni és nem zavar, hogy jó sok dologra azért figyelned kell, mentő, rendőr, tűzoltó ilyesmi, viszont legalább az emberekkel nem sok dolgod van, max csöngetsz, akkor villamosvezető :D


Én buszvezető lennék ezek közül a legszívesebben, mert a többit unalmasnak tartom és szeretek városban közlekedni, ahol mindig látni valami érdekeset. Pláne egy nagy döggel tök jó ez. Amúgy a budapesti 7-es 173-as buszcsaládot lehet szerintem a legjobb vezetni.

2013. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is legszívesebben buszvezető lennék,ugyanígy a 7-7A vonalon. Viszont még csak 18 vagyok,így az még 6 év. A hévet sajnos ki kell zárnom,mert messze vagyok nagyon a HÉV remízektől,metrósokat most nem fognak keresni egy darabig,ami közel van az az M4,de ott meg automata lesz minden,nem kell vezető. Így egyenlőre marad a troli és a villamos kizárásos alapon. :D
2013. okt. 1. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Támogatlak és sikereket kívánok!


Sajnos villamost sem lehet 18 évesen vezetni.

2013. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 év a korhatár, HÉV-nél szintén.....:


[link]

2013. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tudom,tudom. Még a villamos és a troli is 1,5 év,addig elvégzek valami OKJ képzést. :)
2013. okt. 1. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a villamosvezető a legjobb. F.
2014. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!