Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntethet a kalauz ezért?...

Megbüntethet a kalauz ezért? (lent)

Figyelt kérdés

Elvesztettem a diákigazolványomat, és kértem újat, be is adtam már a megrendelést a csekket is befizettem. Most hétvégén utazok vonattal és érdekelne, hogy ha van iskolalátogatási papírom és csekk igazolás is, hogy befizettem a pénzt rá. Nem akarok ideiglenes igazolványt csinálni, mert nem éri meg egyetlen út miatt.

Elfogadja majd a kalauz a csekket és iskolalátogatásit?


2009. nov. 27. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ez csak rajta fog múlni
2009. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Attól függ milyen kalaúzt kapsz ki! De szerintem lesz annyira emberi,hogy elfogadja.Ne izgúlj :)
2009. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem fogadja el mert a kedvezményes jegy diákigazolványhoz kötött és nem iskolalátogatásihoz!volt már itt is nemegyszer ilyen kérdés,szóval jobban jársz ha teljes jegyet veszel.
2009. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El kell fogadni.. iskolába jársz ergo diák vagy.. főleg ha ott van a csekk is h befizetted! Nálunk van olyan ember aki még nem kapott diák igazolványt és a suliba azt mondták ha pl buszra diák bérletet vesznek és jön ellenőr akk az iskola látogatási papírral el kell fogadnia!
2009. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg ekkora probléma? biztos van egy haverod, unokatesód stb.. aki kölcsön adja neked a diákját..
2009. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak a bérletet mutatom meg, a diákigazolvány a táskámban van...soha nem szólnak és elég változatos a kalaúz válaszék
2009. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elmúltál már 16?

ha nem, akkor el kell fogadnia

2009. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel 18 éves korig mindenki tanköteles-, ezért ha 18 alatt vagy, akkor elvileg köteles elfogadni diák nélkül is. Bérletnél már kicsit másabb a helyzet, ott vagy a lakcímkártyád, avgy a személyid számát kell ráírnod.
2009. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen. 18 nem 16
2009. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Diákbérletnél a diákigazolvány számot kell írni.
2009. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!