Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fehérgyarmatról utazom holnap...

Fehérgyarmatról utazom holnap Rozsályra vonattal, szokott lenni ezen a vonalon wifi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy tudom,oda csak személyvonat,vagy Interpici megy, ráadásul a környék sem olyan,hogy lenne. :) Keresztanyuék ott laknak Rozsályban, jó volt olvasni,hogy más is ismeri. :)))
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ember, Magyarország legkeletibb vasútvonaláról beszélünk :D:D Az országrész olyan százezres városaiban járó személy-, és gyorsvonatokon sincs wifi, mint Debrecen, Nyíregy, Miskolc, akkor szerinted lesz egy olyan vonalon, aminek legnagyobb településén élnek nyolcezren? :) A MÁV sz**ik erre a vidékre, nézzünk szembe a tényekkel.
2014. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Én is fehérgyarmati vagyok. Nincs wifi.. Rozsály nincs messze csak kibírod wifi nélkül :)
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan aligha érinti a kérdezőt, de azon a vonalon menetrendváltásig igenis volt wifis vonat, a 16305-ös vasárnapi Zajta-Budapest sebesvonaton. Azóta változott a szerelvényforduló, így lehet, hogy már nem wifis kocsikkal van kiadva a vonat, de tavaly még úgy volt.
2014. jan. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első, én zöldeltelek :) Hisz választ adtál a kérdésre

Köszönöm a válaszokat, sajnos nem volt wifi :D

2014. jan. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!