Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek a 4-es metró...

Szerintetek a 4-es metró átadásával csökken majd a 4-es 6-os villamos forgalma?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 09:22
 1/5 MrPifta ***** válasza:
15%
nem számmottevően, mivel más irányba halad. Én személy szerint azért nem járok metróval, mert azon nem tudom elkerülni a lyukasztást, a villamoson igen. Gyanítom, sokan vannak még így vele.
2014. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Reméljük eljön az az idő amikor már villamoson se lehet elkerülni.
2014. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Részben igen. Aki a Móricz/Újbuda kp-ba megy azoknál biztos, de sokan vagyunk, akik a Petőfi híd budai hídfőjénél szállunk le a villamosról (BME, Elte is ott van). Tehát az egyetemisták fixen ott fognak járni (elég sokan szoktunk lenni-múltkor mentem reggel vizsgázni, üres volt a villamos). A túloldalon pedig a 47/49-es villamosok vannak, azok is tele egyetemistával. Talán ott fog valamelyest csökkenni a forgalom.
2014. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csökkenni fog a déli szakasz forgalna, de ez nem a mértékadó keresztmetszete a vonalaknak, így nem fog ritkulni. Betétjáratot szervezni egy ilyen sűrű követésű vonalra pedig ôrültsèg lenne, mindent elverne.
2014. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A tömegnyomor a Boráros téren kezdődik így is általában. Odáig még szellősnek számítanak a villamosok, kivéve akkor amikor az egyetemisták is használják. Meglepően sok vesztese lesz a metrónak a többlet átszállások miatt főleg azoknak akik jeggyel utaztak.
2014. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!