Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV buszon ritkán vannak...

A BKV buszon ritkán vannak ellenőrök?

Figyelt kérdés
A haverom mondta, hogy Budapesten vannak ellenőrök, csak keveset látott. Mennyi ellenőr van ?

2013. dec. 21. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

A metrón kora reggeltől késő estig biztosan van ellenőr (illetve a be-/kijáratnál. Utazó nincs)

Minden más járművön ritkább, viszont gyakran közteresekkel együtt utaznak.

2013. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
92%
A buszok számához képest tényleg nincs sok, de neked egy is elég, hogy kitöltse a csekket, nem? :)
2013. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

1. A metrókon bemeneti ellenőrzés van a legtöbb állomáson és gyakoriak a kimeneti ellenőrzések, olykor bevonják a közterület-felügyeletet is.

2. A felszíni járatok közül a kiemelt fontosságú gerincjáratokon igenis gyakori az ellenőrzés, gyakorta közteresekkel együtt, míg másutt valóban ritka.

3. Kb. 100 felszíni járaton első ajtós felszállási rend van érvényben.

4. Időnként vannak félreállításos ellenőrzések is, amikor az adott járművet razziaszerűen végigellenőrzik zárt ajtók mellett.

5. A HÉV külső szakaszain kalauzok teljesítenek szolgálatot.


Összességében a központi részeken nagy kockázatot jelent a bliccelés (a bünti helyben 8000, egyébként 16000 Ft), a külvárosokban meg az elsőajtós buszok használatát nehéz elkerülni.

2013. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%

Ha sokat utazol egy nap, akkor van 24 órás bérlet 1650.-ért.

Ez azt hiszem korrekt ár a 350-es vonaljegyhez képest.

2013. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Minek gondolsz a bliccelésre? Jövőre 10 százalékkal olcsóbb a Budapest Bérlet!
2013. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

"Összességében a központi részeken nagy kockázatot jelent a bliccelés (a bünti helyben 8000, egyébként 16000 Ft), a külvárosokban meg az elsőajtós buszok használatát nehéz elkerülni."


Te egy fizetett BKK-s kommentelő vagy, vagy csak benyaltad a hivatalos szöveget? :D 10 éve bliccelek napi rendszerességgel központi részeken, ez alatt körülbelül hússzor találkoztam ellenőrökkel. Büntetést még soha nem fizettem.

2013. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Grat hozzá,és pont ezek sírnak hogy milyen szar buszok vannak a BKV-nál,milyen szarok a metrók meg minden! Hát persze hogy fejlesszék neked ha nem fizeted még ki a benzin pénzt sem? Hülyegyerek.
2013. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
MicroSix: Egyrészt, adó formájában így is fizetek a működésbe. Ezzel én egyedül több pénzt fizettem a BKV működésébe, mint Budapest évekig! Tessék, nézd meg magad, 9. oldali táblázat, harmadik sor: [link]
2013. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
Akkor én mit mondjak? Évek óta adózom, a BKV-t nem használom és mégis fizetem. Ha nagyritkán ötévente felszállok valamilyen BKV-s járműre, akkor fizetek érte. Ezek szerint én hülye vagyok mert fizetek?
2013. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!