Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Női busz/metró és villamosveze...

Női busz/metró és villamosvezetők kérem jelentkezzetek! Mit láttok ezekben a szakmákban?

Figyelt kérdés
18 éves csaj vagyok és nagy álmom hogy buszsofőr legyek, de esetemben szerintem érthető, mivel alapból fiús vagyok. Viszont sokat gondolkodtam azon, hogy egy teljesen átlagos nőies nő, miért választja éppen ezeket a szakmákat? Vagy miért lesz egy családanya esetleg buszsofőr? Főleg, hogy egyik szakma sem túl olcsó, és egyszerű dolog, ugyanis a buszhoz ha jól tudom kell B, C és D jogosítvány, valamit PÁV vizsga, a villamos és a metró képzésekhez pedig nagyon nehéz bekerülni. Esetleg közbejátszik a szexuális beállítottság is? Ha értitek..
2014. jan. 28. 10:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Naa hát az akkor nagyon jó. Melyik városban vagy sofőr?
2014. febr. 2. 10:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem helyi buszsofőr vagyok, hanem helyközi. Mindenfelé járok Bács-Kiskun megyében.
2014. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Óóó értem. Az jó.
2014. febr. 5. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!