Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi most egy egész árú...

Mennyi most egy egész árú jegy vonaton?

Figyelt kérdés

Szolnok-Kőbánya Kispest, Vagy Püspökladány-Kőbánya Kispest között.


Mert google a barátod (persze), de beírtam ezt: szolnok-kőbánya kispest egész vonatjegy ára


És csak a vasútállomások vonalait meg az indulást írja ki.



2014. febr. 9. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor most a googlebe ezt írd be: elvira máv

És használd egészséggel :)

2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem, jobb a yahoo, mert nem ad ki DMCA-kat, meg a leghatékonyabban releváns keresések érdekében kihagytunk ennyi oldalt. Stb...
2014. febr. 9. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:

Beírtam, hogy teljes árú menetjegy, meg a többit, és azt írja, hogy 3000 meg 2000 forint? 3 évvel ezelőtt egy teljes jegy 12 ezer forint volt. Jó levitték akkor 3000 ezer forintra.


[link]

2014. febr. 9. 17:52
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


550 KM, nem akarok én kivándorolni innen! Magyarország területe nincs 550 KM! Meg menettéri út, meg egy út! Mindig variálnak!

2014. febr. 9. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a problémád?


Magyarország területe bőven több mint 550 km, pl. egy Záhony-Balaton nyugati csücsök táv is több ennél, és még nem jársz a határnál.


Egy út, oda-vissza út: mi ebben a bonyolult?


Ladány.-Köki táv soha nem volt 12 ezer forint...

2014. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem a P.ladány-KÖKI útra 166 km-t írt az Elvira, és ez kerül 3395 Ft-ba egy útra!


Akkor most valamelyikünk béna!

:D

2014. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köki-Szolnok 1680 Ft-tól indul. Köki-P.ladàny pedig 3130 Ft-tól. Ezekre még rájön a gyorsvonati pótjegy vagy az IC pót-és helyjegy. Utóbbi ára függ a vásárlás időpontjától. Otthoni jegynyomtatás esetén 3% kedvezmény jár.
2014. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig ennyire nem nehéz használni az elvirát :D
2014. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Beírod az elvira.hu-n hogy induló állomás: Szolnok, célállomás: Kőbánya-kispest, beállítod, hogy teljes árú jegy, és rögtön kiadja, hogy 1680Ft akkor ha sima vonattal mész, és nem IC-vel...nem is értem mit bonyolítottátok ezt össze-vissza...:)
2014. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!