Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a libegő alsó...

Hogyan jutok el a libegő alsó állomásától a Széll Kálmán térig?

Figyelt kérdés
Mennyi ez km-ben? Gyalog sok lenne? Igazából a libegő alsó állomásától a városligethez szeretnék menni, csak azt a Széll Kálmán tértől tudom, és ezért érdekel ez az útvonal. Érdekelne más útvonal is ami egyből a városligethez vezet, csak akkor írd oda légyszi, hogy az kb. mennyi idő. Köszönöm szépen előre is.

2014. febr. 20. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyalog:

[link]


Tömegközlekedé:

[link]

2014. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
üsd be a google útvonal tervezőbe
2014. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

vagy még:


- autó

- bicikli

- motor

Amúgy ha jó társasággal vagy, én lehet, sétálnék egy szép tavaszi szombaton, és egy jót beszélgetnék :)

2014. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen keresgéltem én, csak az volt a baj, hogy nem tudtam az alsó állomásnak a pontos címét. A Zugligeti út az alsó állomásának a címe?
2014. febr. 20. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Minek mennél a Moszkva felé? Felülsz a libegőnél a 291-es buszra, eltekeregsz vele a Nyugati pályaudvar végállomásig és onnan a 72-es trolival Zugló felé az Állatkert, Széchenyi fürdő M, Bethesda utca, Közlekedési Múzeum vagy Vakok Intézete megállóig utazol.
2014. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na akkor lehet ezt az útvonalat fogom kipróbálni, nagyon szépen köszönöm a gyors és segítőkész válaszokat.
2014. febr. 21. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszomban ott van mindkét útvonal.

A google maps néha saját magát sem találja meg, de most okos volt. Én sem tudtam a libegő címét, de arra, hogy libegő, dobta azonnal a helyet.

A második link több bkv-s alternatívát is kínál. A közel tíz kilométeres séta nem sok, de nem minden szakaszán bandukolok én magam szívesen.

2014. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha bérleted van, akkor jó az ötös. Ha jeggyel utazol, akkor libegőtől pár perc séta a Széll Kálmán onnan metro, 2-sel deákig, ott átszállsz kisföldalattira és elmész a fürdőig. 1 jegy az egész.
2014. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és lényegretörő válaszokat, végül a 291es busz és a 72es troli nyert :)
2014. ápr. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!