Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért szűnt meg a nyíregyházi...

Miért szűnt meg a nyíregyházi 20-as busz?

Figyelt kérdés

diákként ott tanultam és rendszeresen ezzel utaztam, valamelyik nap újra a városban volt a dolgom és csodálkozva láttam a megállóban, hogy nincs kitéve a menetrend, majd utánanézve a neten láttam, hogy már nincs is...

a reggeli vasúti aluljárótól induló járat mindig tömve volt, de a délután a kórháztól indulókon is sokan utaztak vele, mert a körút környéki iskolák vidéki tanulóinak gyors összeköttetést biztosított az autóbusz-, és a vasútállomással

így meg nyilván marad nekik a 12-es, ami így is heringjárat, főleg reggel, amikor még az idősebb korosztály is használja a piac miatt


2014. febr. 22. 00:09
 1/2 anonim válasza:
én nem is hallottam még a 20-asról xD volt ilyen ?
2014. febr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Sóstói úti kórház-Vasúti alujáró között közlekedett, mint a 12-es, csak a Búza téri kitérő nélkül. Sőt, 20A járat is volt, ami Sóstói úti kórház-Vasútállomás között közlekedett.
2018. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!