Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Adott egy eset hogy nincs jegyem se bérletem mert buszsofőrnél akarok jegyet venni, de viszont nem férek fel a buszra csak hátul ha jön az ellenőr igy megbüntethet?
2009. dec. 13. 11:51
 1/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Igen, mert nem vagy köteles felszállni jegy nélkül.
2009. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉS akkor én ne érjek be például iskolába azért mert nem képesek csuklost küldeni?
2009. dec. 13. 12:06
 3/7 anonim válasza:

És akkor ők húzzák be fülük-farkuk, mert te meg nem voltál képes elmenni jegyet venni? :)

Ez ugyanolyan. Neked valószínűleg nem volt időd/lehetőséged elmenni jegyet venni, nekik meg nem éri meg/nem tudnak csuklós buszt küldeni.

És a kérdésre a válasz: igen, megbüntethet.

2009. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem voltam képest jegyet venni ? ez az hogy pont hogy én 300 Ft-t ért vennék jegyet de ha vettem is volna hátul nem tudom kilyukasztani
2009. dec. 13. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor emg vegyél boltba,újságosnál és még jobban is jársz mert olcsóbb!:D és akkor nem hátul kell felszállni!Itt Nyíregyházán "1 ajtós" felszállás van érvényben!!!xD
2009. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy csak hátul tudok felszállni itt is csak elől lehet felszállni de általába elmegy elöttem 2 busz amire nem férek fel a harmadikra megúgyahogy ajtóhoz préselve, de ilyenkor ellenőrtől lehetne jegyet venni?ez amúgy csak elméleti kérdés mert ilyen buszra nem férne fel még ellenőr is..:D
2009. dec. 13. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
hiddel nekem az ellenőrök ugyis felmásznak hogy tudjanak büntetni,mert nekik ez megéri,+ még sztem eszerint még valamiféle +dolgot is kapnak!:D
2009. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!