Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntettek a vonaton,...

Megbüntettek a vonaton, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Diákjegyet vettem, de mivel elfelejtettem érvényesíttetni erre a félévre a matricát, megbüntetett a kalauz.De mint kiderült, nem jár a matrica, mivel passzív féléven vagyok.

Elvileg 1300 Ft-ot kellett volna kifizetnem ha kaptam volna matricát.Mit tegyek?Tudtok segíteni?


2011. jún. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Van egy tuti megoldás, megsúgom, de ne mondd el senkinek!

Fogod az utasleadási lapot vagy mit (amit kaptál a büntetésről) és befizeted a pótdíjat, majd megjegyzed, hogy legközelebb ne vegyél diákjegyet, ha nem érvényes a diákigazolványod. Mást sajnos nem nagyon tehetsz, mert ez annyira tiszta, egyértelmű helyzet, nem nagyon lehet mibe belekötni.

2011. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Fizesd be a pótdíjat. Ez így 9 ezer lesz sajna, de még mindig jobb, mint később a késedelmi kamatokkal együtt kifizetni.
2011. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
fizess és tanulj belőle.
2011. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Fizesd ki a büntetést.
2011. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el NEM leszel több, nagyobb, szebb, gazdagabb ha SZABÁLYSZEGŐ LESZEL. azokat BE KELL tartani! Most még olcsón meguszhatod.
2011. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tetszenek az ilyen kérdések: Megbűntettek, mit tegyek??

Mondjuk fizesd be a bűntetést.... Szabálytalan voltál, elkaptak, befizeted a bűntetést, és nem veszel diákjegyet, ha nem érvényes a diákod...

2011. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha passzív féléven vagy, akkor nem is számítasz diáknak....
2011. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Jobaratod kerd meg akinek van matricaja, hogy hasznalhasd az ovet.:) Legozolod, utana pengevel ovatosan leszeded aztan bemesz vele es bemutatod akkor ugy tudom kevesebbet kell csak fizetni :):)
2011. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!